Cellucor C4 Extreme

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 141
    65,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 49
    22,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    11,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    160 mg kafein var.iddaalasma.

2. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    uploadfromtaptalk1428587004605.jpg

3. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum 160mg yok denecek kadar az bir oran. Yok desek daha mantıklı 5.7 gramda 160mg...

4. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    160 mg az bir miktar degil.diger noxlara bak.cogu bu civarda.

5. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Noxplode da bunun 3-4 katı var. Uyku saatinden 7 saat önce almama rağmen uykusuzluk yapıyordu.

6. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Bu c4 te kafein az oldugu anlamina gelmez.noxplode da fazla oldugnu gosterir.ideal rakamlar c4 teki.

7. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    laktik asit birikmiyor derken dostum? bildiğim kadarıyla laktik asit, vücudumuz için çok önemli bir işlev üstleniyor. yorgunluk belirtileri olan krampların sebebi. bir bakıma, vücudun sos vermesi. ha, diyorsan ki içerisinde beta alanin var, bu sayede yorgunluğa olumlu yönde etki ediyor, mümkündür. zaten bu sayede kullanılmayan dönemlere kıyasla verimli antrenman çıkarıyoruz. (kreatin-kafein ikilisi yapıcı; alanin emici) bunun haricinde, ne bu ürünün, ne de bir başka no türevi ürünün vücuda böylesi radikal bir müdahale edebileceğini düşünmüyorum. zaten aksi halde atlar gibi koşar koşar, yorulduğumuzu anlamaz, en sonunda da çatlar ölürdük :)

ben ürünü alırken en çok çekindiğim uykusuzluk yaptığı şeklindeki yorumlardı. ama hiç öyle bir tesiri olmadı. 7-8 saat uyurum genelde, bu sürede uzama veya kısalma olmadı gibi, aksine uyku kalitem arttı. bunu rüya sıklığımın artışı ve sabah ereksiyonlarından anlıyorum. (ikinci etki arginin kaynaklı olabilir) unutmadan ekleyeyim; gh max da alıyorum yatmadan önce 2 adet. kuşkusuz bunun da etkisi vardır bu emarelerde. :)

8. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Laktik asit olayı beta alanin kaynaklı bence de ve pump olduğundan ötürü laktik asit hemen dağılıyor yani tekrarları yaparken acıya karşı koyabiliyosun eskiye nazaran 3-4 tekrar çıkacak gibi oluyor bu nedenle ağırlıklar hemen arttı. Kesinlikle uykusuzluk problemi c4 te yok. Noxplode da bu sorunu yaşıyordum ama bu üründe kesinlikle yok.

9. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Ürünü dün kullandım pump,güç ve laktic asit birikimi hakkinda goruslerimi yazayim. Önceden kullandigim pre workoutlar:bsn noxplode (2), 50 calibre.
    Pump olarak no xplode daki etkiyi bulamadim ahım şahım bir pump etkisi yok ama idare eder
    Güç bakımından diğer kullandıklarımdan daha fazla güç etkisine sahip gerçekten çok iyi güç artırıyor. %20 kesin.
    Laktik asit birikimi yapmadı.

-C4
    Pump 7 puan
    Güç 10 puan
    Laktik asit 10 puan

-No Xplode
    Pump 10 puan
    Güç 7 puan
    Laktic asit 7 puan

-50 calibre
    Güç 6 puan
    Pump 9 puan
    Laktik asit 7 puan

10. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Daha önce mp assault kullanmış biri olarak, Resmen gladyatör'e dönüşüyordum onunla. İdmanlara koşarak gidiyordum. Lakin bir değişiklik yapıp c4 kullanayım dedim. İdmanda esniyorum, sıfır güç artışı ve enerji. Berbattı. Hiçbir etki yapmadı. Bende neden böyle oldu anlamadım?

11. gitmekal

gitmekal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam spordan kaç dakika önce alıyorsun ? birde birlikte kullandığınız birşey var mı ? birde kaç gündür kullanıyorsun ?
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Haziran 2015 ---
    hocam spordan kaç dakika önce alıyorsun ? birde birlikte kullandığınız birşey var mı ? birde kaç gündür kullanıyorsun ?

12. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Spordan yarim saat once kullaniyordum urun bitti yaninda creatine güzel oluyor (5 gr) ürünün etkisi son günlerde azaliyor bunu minimize etmek için bir kac kere redbull tarzi enerji icecegi ictim c4 ten 15-20dk sonra gercekten nabiz artirdigini hissettim ve antremanlarda iyi terletiyor.. ha kullan diye tavsiye etmiyorum ama güzel etkisi var

13. KosRanTin

KosRanTin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Bu ürünü kullandıktan sonra kan testinde çıkar mı içinde yasaklı vb. Bişey varmı yardımcı olursanız sevinirim..

14. broscience

broscience Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Hayır tabiki klasik bir pre workout supplementi sadece

15. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    odaklanma ve enerji bakımından çok memnun kaldığım bir üründü 6 ay önce kullanmıştım(6 ay aydır hiç bir supplement kullanamıyorum çok özlüyorum ama az kaldı kavuşmama) . yanlız beyler c4 içinde creatin var ekstradan kreatinle kullanıp vucudu zorlamaya gerek yok .

16. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    A101 den X IR Adında enerji içecegi içip antremana gidiyorum en az c4 kadar enerji veriyor tabi bcaa icecegiyle es zamanli iciyorum.

17. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Bel sakatlığım nedeniyle spora 2.5 ay ara verdikten sonra birkaç gündür yeniden başladım ve eksikliğini en çok hissettiğim supplementım c4 oldu. En kısa zamanda yeniden başlayacağım kullanmaya.

18. rasas

rasas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar bugun aldıgım c4 extreme elime gecti 3. generation yazıyor kutuda ama icerik tamamen degisik üstteki sonradan yapıstırılan etiketi kaldırdım oda aynısı
    kreatin mono:1160 gr
    L-alanin 1000 mg
    L-arginin 1000 mg
    L-Tirozin 1000 mg
    ürün eski versiyon desem degil sahte desem icerik farklı yazılmaz anlayamadım sizdeki icerikte boyle olan varmı

19. kaymaz88

kaymaz88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bendekide aynı bu sekılde.
    önceki versiyonlar sanırım farklı yukarda bi arkadas resmını paylaymıs 1500mg beta alanine oldugu yazıyor. Bizdekılerde 1000 ve onlarda kretain nitrat yazarken bizde kreteain mono :S

20. kaymaz88

kaymaz88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    + olarak nutrend arginine hapları var bende. 3-4 tanede onunla desteklesek bi sorun olurmu.

Sayfayı Paylaş