Cellucor C4 Extreme

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 141
    65,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 49
    22,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    11,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. cang87

cang87 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Eğer yurtdışına çıkmıyorsan veya çıkan bir tanıdığın yoksa Narthyard arkadasımın dediğinden başka alternatif yok diye biliyorum..

mecnun12 bunu beğendi.
  2. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Siparişi verdim. Daha önce assault, noxplode, jack 3d kullandım. Jack hariç hepsi yalan geldi bana. Jack bu konuda tartışmasız en iyisi. Jack alacaktım tekrar ama karaborsa olmuş fiyatları. kutusu 175 tl falan. 15 servis gidiyor ayrıca :) Bakalım c4 etki edecekmio_O

3. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Kullanmaya başladım ürünü. Jack 3d 10/10 alırsa bu ürün 10/9 alır. 2 ölçek alıyorum (12 gr) Pump etkisi idare eder, içtikten 15 dk sonra karıncalanma yapıyor ve sıcak basıyor. Set aralarında kaslar hemen toparlanıyor. Yorulma nedir bilmiyor insan. Yan etki yaşamadım ayrıca. Verdiğim parayı hak etti gerçekten. Bu tip ürünlerin etkisi kas yağ oranına göre, bünyeye göre değişir. Ama bence tr de satılan et etkili nox ürünü.

svmszcck ve Mustimusti bunu beğendi.
  4. ortamcil

ortamcil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kesinlikle cok etkili bir urun. 2 olcek aliyorum ben spor oncesi. Tek olcek cok yeterli gelmiyor. O yuzden 60 servisligini almanizi tavsiye ederim

5. ozan1978

ozan1978 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Atletler üzerinde son yapılan araştırmalarda ''synephrine'' kullananlarda,amfetamin testleri pozitif çıkmış.
    Vücut ısısını arttırıyor,dolayısı ile terlemeyide,haddinden fazla mineral vs kaybına sebep olabilir.Bende geceleri derin uykuyu bozdu,kullanmayı bıraktıktan bir süre sonra düzeldi,çevremde aynı şekilde uyku bozukluğu yaşayan 2-3 kişi var.Gözlemlerime görede bir nevi bağımlılık yapıyor,ve ertesi gün antreman saatlerinde özellikle uyku-halsizlik yapıyor,dolayısı ile tekrar kullanmak istiyorsunuz.

6. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Ozan1978 bende kullaniyorum haftada 4 gun, su ana kadar bende boyle bir problem yaratmadi ama dediklerini dikkate alip takip edecegim

Lg Smart World

ozan1978 bunu beğendi.
  7. ortamcil

ortamcil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar iki porsiyon olarak kullaniyorum ve 2g civari creatin nitrat almis oluyorum. Biliyosunuz protein tozlarinda genelde 3g creatin oluyor. Kreatini gunluk 5g almam gerekir mi, yoksa creatinsiz bir protein tozu almamda fayda mi var?

8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Focus yani odaklanma etkisi nasil urunun,benim icin bu urunlerde en onemli sey focus

9. ozan1978

ozan1978 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Bu arada spor federasyonları ''synephrine'' maddesini doping olarak kabul ediyor,aranızda herhangi bir spor dalı ile ilgili müsabakalara katılan var ise kullanmamasını öneririm.
    2 yıldır ara ara kullandım,2 hafta kadar önce kestim,C4 olmadan antreman yapamam diyende çok var.İleride FDA ''kusura bakmayın,bu madde bağımlılık yapıyormuş,zararlıymış derse şaşırmam'' 2. bir jack3d gibi.

10. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    almayı düşünüyordum ama tırstım biraz ya :(

11. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    kafein de yasaklı maddeler arasında
    ama üst başlıkta ne yazdığına bak " yarışma zamanı yasaklı maddeler " diyor

12. ozan1978

ozan1978 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Kafein belli bir miktara kadar serbest,yarışmadan önce kahve içebilirsiniz.Ama synephrine öyle değil.

13. DEVİL06angel

DEVİL06angel Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba; ürün içerisinde bulunan nitrat kreatin ile monohidrat kreatin aynı şey midir?
    Sormamin sebebi; ant. Öncesi c4 sonrasında ise protein tozu+kreatin karışımından almak fazla yükleme olmasına sebep olup, vücuda zarar vermesin!!
    Simdiden cvplar için tşk ler:)

14. ozan1978

ozan1978 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Monohidrat ile nitrat kreatin farklı,nitrat ile ilgili somut tek şey su da çabuk çözüldüğü,bunun dışında vücutta emilimi vs monohidrattan daha hızlıdır vs kanıtlanmış bir artısı yok.
    Böbreklerinizi koruyun!! Dikkat edin.Çok fazla tuvalete çıkmaya başlıyorsanız kesin bu ürünleri kullanmayı.

15. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Bsn no xplode dan iyi mu acaba ??

16. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Bana gore cok daha iyi evet,ancak muthis bi zindelik veriyor 2 gece 3:30 dan once uyuyamadim valla

17. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Al bi nox bi de bunu sıra sıra dene ve vücudun hangisini daha iyi tepki verirse onu kullan derim ben bu tip ürünler için özellikle.Ben Noxplode'de daha iyi etki görmüştüm.Fakat supplement sonuçta.Mucize beklememek gerek.Etkisi %10dur sana.Gerçek gıdaya dikkat edilmeli.Kolay gelsin herkese.

18. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Granade aldim pisman oldum kesinlikle bsn no xplode kat kat daha iyiymiş c4 ü denemedim hiç bu arada granade i tepeleme olcek kullaniyorum 2 servise denk geliyo no xplode un 1 servisi etmez.....

19. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Aynen dostum.Misal bulmuşsun sana yarayan ürünü.Bu şekil zaten piyasada 3-4 ürün var,deneyerek bakar insan.Motivasyon da önemli ürüne inanç.Bu şekil belirler en doğru ürünü kendi adına.Ha diyorsa kişi benim zamanın yok,bu spora ilgim pek sürmez,amaçsızım o zaman ben de Noxplode kullan derim tek atımlık bu mermi için.Herkese başarılar tekrar.

20. Mustafavcuu

Mustafavcuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende no xplode kullanıcısıyım ürün doğru kullanıldığında etkiyi görüceksiniz. antremanı maksimum ağırlıkta yapın, antreman bittikten sonra hiç bir yorgunluk belirtisi görmedim artı çalışma isteğim bile oldu. tabi buna birde motivasyon eklerseniz yaptığınız antremandan büyük bir zevk alıcaksınız.

Sayfayı Paylaş