Caseinmi Wheymi Amino acidmi bu durumda:

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mehmetmehmet tarafından 7 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmetmehmet

mehmetmehmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar Son 2 ayda 2 kilo Gnc whey protein bitirdim simdi bazı tavsiyeler uzerine caseini dusunmeye basladım ikisi arasında secim yapmalımıyım sizce yoksa ikisini birden kullanmalımıyım? birde 3. bir sık var aklımda Universal Amino 3001 in yararlarını cok goren bir arkadasım oldugu icin onuda tozu bosverip toza ara verip kullanmayı dusunuyorum.. Caseinle ilgili soyle bir sorum olacak wheyden ekstra bir zararı olabilirmi vücuda yavas sindirildigi icin bobrekleri daha cok yoruyor karacigeri daha cok etkiliyor olabilirmi bunları dnaısmak istedim size Optimum whey protein Optimum casein ve Universal amino 3001 bu urunler arasındayım sizce hangisini yada hangileriyle yola devam edeyim ( yeni bir sporcu degili ara ara aylar ara verip sonra tekrar baslıyorum suan 2.5 ay oldu arasız)

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    casein le whey in tek ortak noktası protein olmaları
    onun dışında sindirim ve kullanış zamanı tamamiyle farklı
    whey tabiki casein den üstün ki senin gibi hem çekingeleri hem istikararı olmayan biri için sadece whey yeter.
    amino içinde 3001 iyidir işini görür

Sayfayı Paylaş