Carobella Keçiboynuzu Kreması

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Acquafresca tarafından 9 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Acquafresca

Acquafresca Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    carobella-keciboynuzu-kremasi-satin-al-1.jpg Merhaba arkadaşlar
    Kullanarak memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum.Carobella markalı keçiboynuzu kreması.Krem çikolata yeme arzumu bastırabilmek için kullanabileceğim bir ürün olarak almıştım.Pekmez ürünlerinin tatlarını sevmediğim için önyargıyla yaklaştım başlangıçta ama sonrasında tadını gayet hoş bularak kullanmaya devam ettim.Şu an 400 gramlık kavanozunu çok kısa sürede bitiriyorum.
    100 gram için besin değerleri
    Protein 7.8
    Karbonhidrat 58.1
    Lif 2.69-5.5 gr
    Enerji 255.8 kcal/100g olarak belirtilmiş.Aşağıda markanın sitesinden ürünle alakalı olarak yapılmış açıklamanın önemli olduğunu düşündüğüm kısımlarını kopyaladım.iyi forumlar

Carobella® %100 doğal ve sadece keçiboynuzu kremasıdır. Ekmeğe sürülebilir, kaşıkla yenebilir, vücudu destekleyici, kalıcı besleme ve destekleme özelliğine sahiptir.

Corebella®’nın diğer kremalardan farkı nedir?

1. Piyasadaki mevcut kremaların (çikolata vb) hemen hepsi %30-40 yağ ve %40-50 şeker ihtiva etmektedir. Yağ ve şeker alkol ve sigara kadar tehlikelidir. Ürünümüz kesinlikle şeker katkısı ihtiva etmemekle birlikte, keçiboynuzu meyvesinden gelen kendi doğal şekerine sahiptir.
    2. Kremaları daha çok çocuklar tüketmektedir. Bu ise çocuklukta başlayan obezite ve ilerleyen dönemlerde obeziteye bağlı kalp, damar, tansiyon ve diğer birçok hastalığa neden olabilmektedir. Coreballa®’yı anne ve babaların çocuklarına yedirmeleri bizce bir görevdir.

Son düzenleme: 9 Aralık 2014
  2. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    nerden aldın bunu daha önce gördüğümü hatırlamıyorum fiyatı nasıl

3. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Nerden ve ne kadara aldiniz besin degerleri cok guzel geldi acikcasi

4. Acquafresca

Acquafresca Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Üreticiye eposta yoluyla ulaştım.ürünü bursada nerede alabileceğimi dönüş yaptılar.ben bursada bir eczaneden aldım.fiyatı pahalı buldum ama 400 gr olan kavanozunu 13 tl ye alıyorum.

5. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    çok da pahalı değil ayrıca çok tüketme sonra düz duvara tırmanırsın :D

Sayfayı Paylaş