Carnitin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Jaimelannister tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Jaimelannister

Jaimelannister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 4 aydır cardio yapıp düzenli besleniyorum ama hala istediğim kiloya ulaşamadım. bu carnitin denilen yağ yakıcının fiyatı ne kadar ve nasıl kullanmalıyım? eczanelerde bulabilir miyim? bilgi verirseniz çok sevinirim.

2. Figensin

Figensin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam ben yeniyim Carnitin hakkında soru sormak istiyorum da nereye yazacağımi bulamadım deniyorum

3. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Yaklasik 1 aylik sisesi 50-100 tl arasi degisiyor. Ortlama bir fiyat soyledim. Supplement satan internet sitelerden siparis edebilirsiniz.

Kilo vermek bir surec. Yillardir ozensiz beslenip 2-3 ayda hemen kilo vermeyi isteyerek bence vucudumuza haksizlik yapiyoruz. Sonra boyle yag yakici vs gibi seyler icerek 2inci bir haksizlik :)

Cuzdana da zarar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. kesinlikleokuuu

kesinlikleokuuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sırf bunu yazmak için üyelik açtım arkadaşlar kesinlikle kullanmayın ben bugun içeceğini 3000mg kullandım 45dk sonra kanka geçti.İlk verimim %15 arttı diye sevindirik oldum.Egzersizi bıraktım bekliyyorum bekliyorum kalbim hala full depar koşuyormuş gibi atıyor.Öyle böyle değil 15 dk abartmıyorum ölücem sandım bir türlü durmadı ölçtürdüm 110 atıyor beni yatırdılar herkes moral vermeye çalışıyor ambulans çağırdılar 15 dk snra geldi onlar ölçtü 96 atıyor diğer bütün değerlerim normal.Sonra hastaneye gittik serum oksijen verdiler kan aldılar 45 dk sonra 88 e indi.Eve gittim 5-6 saat normalden çok daha fazla attığını hisseettim.Başka şeyler düşünüp rahatlamaya çalıştım hep.şuan olay üzerinden yaklaşık 9 saat geçti ve kalbimi aşırı derecede yorulmuş hissediyorum.Zaten kalp krizi tedavisinde kullanılan bir ilacıı enerji veriyor diye almak ayrıca saçmalık ayriyeten beyin ve kalpte biriktiriyormuş vücut beynim arkasıda sızlıyor sakın sakın sakın almayınnn.(Bu arada boyum1.80 kilom 65 yaş 18 atletizmle uğraşmış biriyim.)

5. Mr.Nedim

Mr.Nedim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    110 gayet normal. 120 ye kadar Zaten normal yetişkinlerde. Biraz değişik geldi bana.

6. Güç ve Fitness

Güç ve Fitness Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    43
    carnitin mucizevi bir çözüm olsa alabilen kimse kilolu kalmazdı. Kilo vermek için düzenli beslenme değil harcadığınızdan az kalori almanız gerekir, 4 aydır kilo vermediyseniz kalori alımınızı daha düşürmeniz gerekecektir bunun başka bir çözümü yok. Fatsecret tarzı bır uygulamayla kalori ve makro takip edebilirsiniz ya da basitçe daha az yiyebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş