Carnitin ve kilo alma ilişkisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Genelkurmay tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Genelkurmay

Genelkurmay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar
    Arkadaşlar yazın başından beri bir kilo verme, definasyon uğraşlarındayım, fakat ramazan dolayısıyla epey bir gerileme yaşadım dikkatli beslenmem dolayısıyla kilo verdim fakat pek sağlıklı olmadı yani yağ yaktığımı düşünmüyorum,
    Sorum şu yurt dışından arkadaşın carnitin getirdi ama biraz değişik tarzda içinde yok yok çünkü. Markası MUSCLETECH MYOBUILD Super concentrated post-workout growth Accelerator. Hacimleşmek gibi bir derdim olmasada kullandığım zaman ister istemez hacimletecek ama, creatinler göbek yaparak kilo aldırmaz değil mi ? yani demek istediğim suan olan six pack görünürlüğüm azalacak mı yoksa bir etkisi olmayacak mı bunu merak ediyorum, su toplayacagı muhtemel ama suratım dahil bir şişkinlik yaratır mı ?

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Carnitine? Creatine? Hangisi var?

3. Nitr0

Nitr0 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Münih
    kreatinin islevi vücutta suyu daha cok depolamak, bütün vücut icin gecerli bu sadece göbegi etkilemez merak etme ^^ gelelim senin bahsettigin destekleyici üründeki carnitine bu madde antrenmandan sonra vücudu daha cabuk toparlamak icin kullanilmis. kolay gelsin

4. hsynclk

hsynclk Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Model
    Yer:
    İstanbul
    Kullandığınız supplement ne olursa olsun tek başına büyük bir etki yaratmaz. Su tutma ihtimaliniz varsa su atıcı kullanabilirsiniz ya da daha sıkı kardiyo yaparsınız ve tabiki beslenmenize de o yönde dikkat edersiniz. Mantık çok basit; ne yerseniz o olursunuz :)

Genelkurmay bunu beğendi.
  5. Genelkurmay

Genelkurmay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon yanlış yazmışım başta
    Ürün kreatin. içinde genel olarak bcaa glutamin vs var. biraz zengin içerikli. Kısacası demek istediğim karın kası görünürlüğünü azaltırmı diyetime ve kardioma devam ederek kullandıgımı var sayarsak

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:40 ----------

Peki diyet ve kardioya devam ettiğim taktirde suan olan karın kası görünürlüğünü azaltır mı etkilemez mi ?

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Creatine su tutar derler yıllardır çok yerde okudum ancak kendi deneyimlerime bakarak tuzun daha çok su tuttuğunu çözdüm.

Merak etme creatine denildiği kadar su tutmaz tutsa bile creatine ile tutan su senin karın kasını kapatmaz :)

Sen yağ oranını düşür abs lerin çıkar merak etme

Sayfayı Paylaş