carnitenin mide bulantısıyla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sahlep tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sahlep

sahlep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Iyi aksamlar arkadaslar. Konuyu acmak icin burayi buldum,yanlis bir yere actiysam özur dilerim forum modlarindan. Karnitinin mide bulantisi yaptigini okudum. Ben de ciddi sekilde mide bulantisi yapiyor ve afedersiniz istifra ediyorum. Bununla nasil basa cikabilirim? Karnitin kullanmayi birakmak istemiyorum. Hardline thermo carnitin kullaniyorum 1000 mglik. Kosu bandinda 5,6 dakika isinmanin ardindan 6.5ta 20 dakika, sonra da 7.0da 25,30 dakika kadar yürüyorum. Sonra da 6,7 dakika soguma yapiyorum. Her gün cikiyorum. 3 gundur kullaniyorum buarada uzun suredir degil :) kosu bandina cikmadan yarim saat once 30 ml iciyorum. Spordan 1 saat sonra aksam yemegimi yiyorum. Ama ne yersem cok fena yapiyor beni. Protein diyeti uyguluyorum. Sabahlari omlet veya az yagli melemen yiyorum.öglen yemiyorum. Aksamlari da haslanmis tavuk ve 2 yemek kasigi sebze yemegi yiyorum. 3 kasik da yogurt yiyorum. Bunlari daha iyi bilgi verirsiniz belki diye yazdim. Buarada kilom 60 sanirim. Boyum da 1.61. Yardimlarinizi bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş