1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

carnabis'in öğrencisi(6 ayda 39 kol)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve carnabis tarafından 3 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    180 cm/70 kg.1 kutu universal gainfast-1 kutu amino 2700-300 gr. creatin-1 kutu tribulus-bol miktarda tavuk ve pirinç kullandı :) Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyoruz...

2. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kollar iyi fakat omuzlar kollara göre sanki zayıf kalmış gibi..Son resimede baktığımızda göğüsleri biraz ufak kalmış..
    Bence altıayda daha iyisi olabilirdi.Siz haftada üçgünmü çalışıyorsunuz yoksa altıgün mü?Sanırım çok sıkı antrenman yapmamış.Ama genel görünüşü güzel...Resimlerin sol tarafları silik resimi büyütemediğim içi emin değilim ama photoshop kullanılmış gibi.Resimleri büyütemediğim için kullandın diye iddia etmiyorum olmayadabilir...
    Saygılar...

3. sibeloskan

sibeloskan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar süre için bence az gelişme kaydedilmiş. Birde son fotoğrafta sanırım oynama var.

4. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    bu arkadas haftada 3 antremandan 6 ayda 72 antreman yapmış olur her antreman 1,5 saat sürse 72x1,5 =108 saat ağırlık çalışması yapmış bir kişi olarakta bu insandan daha fazlasını beklemek yanlış bence zamanı çok güzel değerlendirerek lehine çevirmiş 6 aya az diyen arkadaslar neyi ölçü alarak acaba az demişler açıklarlarsa sevinirim

son resimdeki oynama ise bence çok yersiz olmuş hiç gerek yoktu kolun duruşuna göre böyle bir pazu çıkması imkansız bu resimdeki (bence) sahtecilik diğer resimlerdeki güzelliği zedeledi (şayet yanılıyorsamda arkadastan özür dilerim)

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    son resmin sahte oldugundan süpem kalmadı çükü son resim bir üsteki remin aynısı fazlalıklar kesilerek değiştirilmiş

6. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaş bir zaman belirtmiş ve ben daha az bir zamanda daha büyük gelişmeler kat eden arkadaşlar gördüm ve olması gerekende o.Az...mesela omuzlar azz.Göğüsler az.Buna ölçü istiyorsan kollarına bakarak ölçü alabilirsin kola bakarak omuzlar az dedim.Yine kola bakarak göğüsler az dedim.Altı aya göre azz arkadaşım.
    Umarım açıklayıcı bir metin olmuştur...

7. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bence alti ay a gore guzel bir gelisme,benim dikkatimi ceken edabey in de soyledigi gibi son resim photoshop....bu isten anlayan arkadaslarin, diger resimleri de dikkatli in celemesini istiyorum...

8. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    gelişimde istisnalar kaideyi bozmaz kişi gelişimini incelerken içinde bulundugu şartları ele alarak değerlendirme yapmak lazım yoksada sınırsız imkanlarda briyle kısıtlı imkanlarıyla spor yapmıs biri için gelişim az demek yanlış arkadası kendi imkanlarında ve yaptıgı süre nazarında değerlendirirsek iyi ha daha çok imkanlar sunulsaydı daha çok gelişimin olacagı aşikar sapla samanı karıştırmamak lazım 2. ayında kür filan yapsaydı bu arkadasta sanırım çok gelişirdi ....

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sibel sen 6 ayda ne kadar gelistin onun resimlerini koyda görelim :x bir daha bu denli olumsuz elestiriler yapan olursa mesajlari silenecek...

10. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bu lafın banaydı.Fakat kür yerine yeterli supplament ve beslenmesini yapmış.Hatta bazı arkadaşlar supplament le steroidi eşit tutmuşlardı.bakınız şekil a: :p

eğerki aynıysa ikiside ozaman o arkadaşın benden fazla şişmesi gerekiyordu.Ben 3 ay o 6 ay olmuş.Bakın ben arkadaşı kendimle kıyaslamadım benimle kıyaslamayı yapan sensin "2. ayında kür filan yapsaydı bu arkadasta sanırım çok gelişirdi"
    gibi..neyse nedense bu denli tartışmalar hep bana rastlıyor.Artık bu tür tartışmalara girmiyecem...
    Düşüncelerine saygım var arkadaşım..iyi çalışmalar...

11. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben carnabis. resmini gönderen arkaşımın ev arkadaşıyım. birbirimizi takip ediyoruz her zaman o şu an uyuyor hepinize yorumlarınız için teşekkürederim fakat yazmadan edemedim. bu kadar kesin yargılarda nasıl bulunabiliyorsunuz anlamıyorum. ben grafik tasarımcıyım ve photoshop diyen arkadaşlar bu photoshopu ne kadar biliyorlar onu çok merak ediyorum.neye göre photoshop diyorsunuz. bu fotoğrafları bizzat ben çektim web camla.kalitesi düşük ve lens açısından dolayı son resmin solu bulanık çıkmış.isterseniz sağ tıklyıp kaydedin fotoları photoshop olmadığını göreceksiniz. özelliklerin gelişmiş bölümüne bakın lütfen. oradan anlarsınız.photoshopu bilen arkadaşlar böyle demezler zaten. ikincisi photoshopla büyütseydik kimse anlamazdı arkadaşlar bu kadar ucuz iş olmaz. lütfen bu şekilde atıflar yapmayalım. 6 ayda hiç bir kür yapmadı ve 10 kilo aldı. iyi gelişme değil diyen arkadaşlar acaba doğalmı yaptılar onuda soruyorum. sustanon anapolan alanları kesinlikle kınanam birşey söylemem ama yazın suları gidinice o zaman tekrar konuşalım derim ben. bu şekilde atıflar hiç hoş değil. biz burada sahtekarlık yapmaya değil nereler eksik nereler yağlı vs. gibi şeyleri konuşmaya geldik.belki dediğiniz gibi çok başarılı olamadı bu sporda (bence iyi gidiyor) ama sahtekarlık yapmayacağına güvendiğim tek dostumdur ne ben yaparım nede o.
    kolları gerçekten tepe yapıyor güzel bicespsleri war ben kendi gözümle görüyorum yanı başımda. son bir sözüm daha var.
    * altı ayda zayıf kalan yerlere rahatlıkla zayıf kalmış çalışman gerek diyebiliyoruz peki neden hoşumuza giden kısımlara imkansız gözüyle bakıpta photoshop diyoruz.??? sözüm kimseye değil ama hoş değil bunlar!!! :(

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Belki kişinin şartları bu kadar dürüst olmuş ve azda olsa gelişimi söylemiş dikkatli olalım arkadaslar herkesin sartları sizin gibi olmaz eger ölçüleri büyük soyleseydi kolun photoshop olduguna inanırdım kişi zaten ölçüsünü tam soylemiş 45 -50 dememiş.

objektif yakından çektiği için diaframa kısık kalmış boylece sensorun içine az ışık girmiş haliyle öndeki nesneler buyuk arkaya dogru küçülmüş bu adam omuzdadamı oynamış kafanın yarısınıdamı buyutmuş..

lütfen kişileri rencide etmeyelim

Bozo-Baku bunu beğendi.
  13. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

14. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dynamic haklısın kollarımın ve sırtımın 1 adım önden gittiğini söylüyolar bilen arkadaşlar.ilerde sanırım bu sorunu hallederim.acele etmiyorum

15. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bence 6 ay için çok güzel bir vücut. İnsanları küçümseyip şevkini kırmak çok yanlış.

Göğüs kolun yanında biraz ufak kalmış gerçekten. Karın kaslarıda pek belli olmuyor, belki resimdendir.

Sorun olmazsa biceps ve sırt antrenmanını yazabilir misin?

16. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Karın kaslarım güçsüz gerçekten.biceps için toplam 8 set yapıyorum:Önce dumbell curl(ısınıyorum 2 set ve setten saymıyorum.hafif ağırlık çok tekrar)-3 set barbell curl(8-8-6)-3 set scott cur(8-8-8)-2 set hummer curl(2x8).sırt için de 10 set yapıyorum toplam:Lat pull down(10-8-8-6)-rowing machine(8-8-8)-bi de 3 set öne barfix çekiorum yada lat machine de öne çekiyorum.yorumun ve ilgin için teşekkür ederim

17. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    bence güzel vucut,istersen eğer varsa bu işe başladığın ilk günkü fotoğrafını koy
    göğüs kasının hakikaten çıkması için en az 6 ay gerekir derler,kısıtlı süre güzel vucut
    başarılarının devamını dilerim , yağlanmadan biraz da göğüsten ölçü alırsan sanırım ideal bir vucudun olur

18. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
  19. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    amacım kimseyi yalancı çıkarmaya çalışıp suçlamak değildir malum 10 dk içinde photoshop u bunle kullanabiliyorum sanırım ben sahteciliğe meyilli oldugumdan herkesi öyle zannediyorum

20. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ben carnabis fotonun sahibinin ev arkadaşıyım. ikimiz aynı nicki kullanıyoruz. senin yaptığın çok büyük saygısızlıktır arkadaşım. photoshopu kullanabiliyor olman hiç mi hiç alakadar etmiyor beni.bu kadar saygısızlık olmaz. arkadaşım sana kim veriyor milletin fotorafıyla oynama hakkını. moderatörlere sesleniyorum ben burdan. lütfen gereği yapılsın. sahtekarlık sanıyorsanız silsinler ozaman o fotğrafları.
    bak arkadaşım sana sadece şunu diyorum ben iyi dinle. bu forum üzerinden fotoğraflara tıkla ve yeni açılan sayfada sağ tıkla farklı kaydet de ve iki fotoğrafında özelliklerinden gelişmiş bölümüne bak senin oynadığın fotoğrafta adobe photoshop yazıyor birde bizim gönderdiğimize bak öyle birşey yazmıyor.(bunun için 1 özür borçlusun bence) bunu yapmadan önce bir ona baksaydın. burdan amatör olduğun anlaşılıyor zaten.ama sen bunu bilmiyorsan arkadaşım ozaman bu şekilde yollara girme.!!!
    triceps bulanık dedin bicepsi küçülttün.siz ne derseniz deyin ister oynanmış deyin ister iyi deyin ister kötü deyin herkes kendini bilir ve o adam yanımda yuaşıyor canlı canlı bisepsiyle. geleceği güzel. inşallah sizede nasip olur arkadaşlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş