Cardiyo için

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ndrkrkrt tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ndrkrkrt

ndrkrkrt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 4 aydır fitness ile düzenli bir şekilde uğraşıyorum . Boyum 1,84 Kilom ise 89 .. 2-3aydır yemek yememe dikkat ediyorum protein ağırlıklı beslneiyorum ve kilomda bi dğeişim olmadı 4 aydır 89 kiloyum . 2 gün önce l-carnite ve cla aldım . Günde sadece 25 dk koşu yapıyorum .1 ayda 6-7 Kilo kadar vermek istiyorum . Sizinde düşüncelerinizi almak istedim . Neler yapaiblirm .

2. MeyethologY

MeyethologY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde boyum 1.67 kilom 71.Yaklaşık 65 kiloya doğru inmek istiyorum.Kardeş 2 hafta önce fitnesa başladım ve 3 haftadır felan diyet denemez ama yediğime dikkat ediyorum ilk iki hafta 2 kilo verdim (önceden 73 ' tüm).Sürekli okulda olduğum için diyet yapamıyorum etrafta döner, çiğ köfte vs. başka bir şey yok.Örneğin önceden bütün ekmek döner yerdim üstüne çikolata vs. yerdim şimdiyse yarım döner yiyip bir ayran içiyorum akşam yemeğine kadar bekliyorum.Günde 2-3 tane çikolata yerdim artık yemiyorum, belki 1 tane.Okulda okumuyorsan kesinlikle zayıflamak kolay ben evde olsam 1-2 haftaya istediğim kiloya erişirim diye düşünüyorum.Birde en önemli şey koşu.25 dakika 10km hızla fena değil ama zamanın varsa günde 2 kere koş.Benim arkadaşım 3 ay gibi bir sürede 105 kilodan 74 kiloya felan düştü.Günde 3 kere koşu yapıyordu, akşam yemeğinde kendine hazırladığı patatesli veya tavuklu salatayı yiyordu, öğlen yemeğinde bizle gelince bazen az yiyordu bazen yemeyip bir ayran içiyor kalkıyordu.Anlayacağın tüm iş senin beyninde bitiyor.Kim ne derse desin zayıflamanın iki altın kuralı bir yemeyi aklından çıkaracaksın 2 koşacaksın.Birde tavsiye acıkınca bir şeyler atıştırmak yerine kakolu süt iç, insanı kesiyor.Biraz uzun oldu ama umarım yardımcı olmuştur..

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

Sayfayı Paylaş