Cardio

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Sa Abiler Sorunum Vücüdumun Yağlı Olması Diyeceksin Nerden Anladın 65 kiloyum Boyum 172 ama Bel Cevrem 90 cm ve ben bunu 80 e indirmek istiyorum ve Fitness a 3 günde 1 gidiyorum Şimdi Sorum Şu VG Yapıcam Ondan Önce Kardiyoyu Söyle Yapsam İş Görürmü 45 dk 7 km hızla tembolu yürümek denedim iyi terletiyor iş görürmü tabi bunun yanında iyi bir diyette uygulıcam az ye bol ye bol su iç yag cips kola yasak

Son düzenleme: 8 Nisan 2012
  2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    tabiki iş görür
    ancak hızını arttırsan daha iyi olur
    vg başlayınca kardio önerim farklı
    yani daha az kardio derim

3. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle Merhaba :)
    Yeni Başladıysan Kardio İle Başlayıp Biraz Vücudunu Spora Alıştırdıktan Sonra VG Ye De Başlayıp Kardio İle Birlikte İkisini De Sürdürürsen Bu Sayede Tabiri Caizse Çöp Gibi Kalmazsın, Ayrıca Beslenmene De Dikkat Edip Kas Kütleni Arttırırsan Enerji İhtiyacın Artacağından Daha Etkili Sonuçlar Elde Edebilirsin.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-vermek-t47615.html Bir Göz Gezdirirsen Umarım Bir Faydası Olur. Kolay Gelsin :)

4. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Aslında Abim Yeni Başlamıs sayılmam geçen sene başladım vücüda baya sağlamdı fizigim sonra kilo aldım 74 den 65 e düştüm 3 haftada haliyle yaglandım şimdi yeniden başlamak istiyorum Kas Var ama yağa gömülmüş durumda kardeş tempoyu artır diyonda zamanında sigara içmişligim var okul aralarında 1 yıl oldu bırakalı koşuyorum ama cok deil 9 km hıızda en fazla 20 dk koşmusumdur

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:50 ----------

yani kısacası kilo namında sorunum yok yag fazla cardio ile toplamaya calışcam bol mekik kardiyo aralar da vg her yöne :)

Sayfayı Paylaş