Cardio yapmayı düşünüyorum? detaylar içerde

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve meaningless tarafından 1 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. meaningless

meaningless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba değerli arkadaşlar,

Yaklaşık 2,5 aydır vucut geliştiriyorum. Herşey güzel hoş kısa sürede çok iyi bir görünüme sahip oldum. Hiçbir şekilde toz, amino asit vs kullanmadım. Hep doğal bir şekilde beslendim ve istediğim şekilde vucut gelişti.

Yalnız ilk başladığımdan beri biraz göbeğim vardı. Bu göbek tabiki erimiyor. Salon hocam cardio yapman lazım demişti en başta ama ben direk vucut geliştireyim diye başladım.

Şimdi göğüs bölgesi çok iyi şişti ama göbekle aynı hizada.. Bu aralar çok takıntı oldu ve karar verdim bu göbeği eritmeye.

Şimdi cardio yapmak istiyorum, sizin tavsiyeleriniz nelerdir ne yapmalıyım göbeği komple eritmek için? Yemek konusunda tavsiye istemiyorum çünkü çok dikkat ediyorum.

2. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Yaklaşık 30 dakika kadar cardio yaparsanız işe yarayacaktır ben interval cardio seçeneğinden yararlanıyorum fazlasıyla işe yarıyor.

3. meaningless

meaningless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Daha önce hiç uygulamadığım için yanlış bişey yapmak istemiyorum detaylı bilgi verebilirmisin?

yada kaç dk koşmalıyım? Bisikleti kullanmalı mıyım? Üstüne mekik yapmalı mıyım? Başka yapılması gerekenler var mı ?

4. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Sevgili meaningless interval cardio zaten yürüyeceğiniz aletlerde muhtemelen mevcuttur aynı şekilde bisiklette de. Ama manuel olarak söylemek gerekirse 1 dakika 3.seviye 2.dakika 6.seviye 3.dakika 3.seviye 4.dakika 6.seviye diye rutin bir şekilde devam ediyor. Bence 15 dakika yürüyüş 15 dakika da bisiklet yeterli olucaktır. Mide antrenmanları uygulayabilirsin üstüne iyi gelecektir ama ağırlık günü mide çalışmamalısın.thums:

Sayfayı Paylaş