Cardio ve Ağırlık?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bowman96 tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bowman96

bowman96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar ben her ağırlık antrenmanı öncesi yarım saatlik bir koşu yapıyorum sonra ağırlık çalışıyorum. Koşu yaparsan kas kaybın olur gelişemezsin gibi duyumlar aldım yani ağırlık antrenmanım boşuna gidermiş bu ne kadar doğru bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim bende ona göre çalışırım bundan sonra şimdiden teşekkürler.

2. DEVİL06angel

DEVİL06angel Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşım çok fazla bilgim olmamasına rağmen incelediğim tüm konularda; antreman öncesi (yani ağılık ile çalışma yapmadan önce ) ısınmak için kardiyo hareketlerinin yapılması gerektiğini nedeninin; zaten ağırlık ile çalışırken de yağ yakımının olduğunu belirtmişler. ama benim gibi fazla kilon varsa (karın bölgesi + kalça bölgesi + göğüs bölgesi gibi) kardiyo ağırlıklı çalışma yapman daha mantıklı.! çünkü ağırlık ile yapılan anteman o bölgelere sen istemen bile hacim kazandıracağı için daha büyük gözükecektir. yani sonuç olarak spor salonuna ne için gittiğin konusunu netleştirdikten sonra ağırlık mı kardiyo mu sen karar vermelisin.!

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    Arama Kelimeleri : kardiyo, kas yakımı

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş