cardio ve ağırlık günleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve questa34 tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. questa34

questa34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlrar acil yardıma ihtiyacım var bu konuda bilgisiz oldugumdan size danışmayı uygun gördüm. Kilo olarak ideal kilomdayım ama hafif bir göbek var . Haftada 4 gün akşamlar salonda ağırlık çalışıyorum .0(1 ökçek Whey protein alıyorum idmandan sonra) Ama ağırlıktan önce cardio + mekik çok sıkıcı oluyor . İnsanın direk ağırlığa giresi geliyor . Bu yüzden ya ağırlık sabahları ya da off günlerimde sabahları cardio + mekik yapmayı düşünüyorum . Bunun zararları var mıdır bir yol haritası sunabilir misin bana ?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Antreman öncesi kardio mekik calismakda neyin kafasi?antreman öncesi bunlari yapman zaten antremanda performansini düsürür,normal olani zaten agirlik ve kardioyu birbirinden ayirman hatta ve hatta kardioyu agirlik olmayan günlere alman senin icin daha hayirli olucaktir.Bir tavsiyede ne Zaman yaparsan yap mekik yerine crunc yap,bel sagligin icin.

columbu bunu beğendi.
  3. questa34

questa34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam peki cardio olarak şu youtubeda bulunan 30 35 dakikalık değişik hareketlerin oldugu videoları yapmayı düşünüyorum . Ve sabah yapmayı düşünüyorum. Kas kaybına uğrar mıyım ?

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Sabah kardio icin en Uygun zamandir,(bisiy yemeden kalakarkalkmaz yapicaksin),vücut direk yag yakimina gecer güzel olur.ardindanda güzel kahvaltini yaparsin,beslenmen iyiyse kas kaybi yasamazsin.

5. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Acikcasi ac karnina kardiyo yapmam yapiminida onermem en azindan 1 muz yemelisin antreman oncesi 10 ar dk kosu ve bisiklet yapabilirsin bu kardiyodan ziyade kan dolasimini saglamak ve isinmak icin spor sonrasida bir karin programi yapabilirsin sahsen ben oyle yapiyorum off gunlerindede zaman bulabilirsen kardiyo gunu olarak degerlendirebilirsin

Sayfayı Paylaş