Cardio programı önerisine ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nimvian tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nimvian

nimvian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Giresun
    Merhabalar arkadaşlar,
    Hemen konuya gireyim. Sporla pek ilgilenmemiştim ama artık kilonun ne kadar insanı rahatsız eden birşey olduğunu sonradan anladım.
    Üniversitede fena halde kendine bakan insanlar var. Onların yanında izlambot gibi kalıyorum afedersiniz. Benim amacım öncelikli olarak vücudu fit bir hale sokmak ve daha sonrasında body building dünyasına kendi çapımda giriş yapmak istiyorum. Ve sizi temin ederim bu azim ve enerji de var içimde.
    Kilom 115 Boyum ise 181. Hardline L-Karnitin'i kullanmıştım 1 ay ama daha sonra hakında yorumları okuyunca pek bir işe yaramadğını farkettim.
    Sizden ricam/isteğim bana düzenli bir besin listesi ve cardio programı yazarak yardımcı olmanızdır. Programa da uyacağıma ayriyeten söz veriyorum.
    Derdimi harflere dökmüşümdür umarım.

2. KeremPiana

KeremPiana Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    1
    Cardiyo yerine 5 er defa tekrar etmek uzere dayanabildigin kadar depar atarak kosabilirsin 12x12 veya 12x15 kosu bandinda

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    tabata workout 20 saniye çalış 10 saniye dinlen cardio antremanından daha etkili hem sadece 4 dakika

Savino89 ve Bekci bunu beğendi.
  4. nimvian

nimvian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Giresun
    Karnitin veya karnitin tarzı birşey önerir misiniz peki ? Yani şunu kullanırsan faydasını görürsün falan. Amacım yaza kadar fit bir görünüme sahip olmak.

5. SeGo.

SeGo. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bisiklet sürebilirsin.

Sayfayı Paylaş