Cardio mu çalışmalıym yoksa

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve suzerain1 tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. suzerain1

suzerain1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    1.83 boyunda 89 kg yim 4 ay önce 108 kg idim çabuk kilo alip çabuk zayıflayabiliyorum sağlıklı bir şekilde aslında benim size sormak istediğim 80 e kadar sadece cardio mu çalışmalıyım yani yağ oranımı azaltabildiğim kadar azaltıp sonra ağırlık mı çalışmalıyım yoksa cardio+ağırlık mı çalışmalıyım? Beslenme programına da ihtiyacım var. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim
    Yanlışlıkla aynı konuyu iki kez açmışım kusura bakmayın.

Son düzenleme: 29 Nisan 2014
  2. Akoglu

Akoglu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Kilonun ideal seviyeye gelecegi zamana kadar cardio oncelikli yaninda agirlik antremanida olabilecek bir antreman calismalisim bence cunku yag yakimi sadece cardiodan ibaret degil diye biliyorum ama cardioya daha cok yuklenmelisin tabi. Ayrica dusuk karbonhidratli beslen yeteri kadar protein al illa sunu ye bunu ye dicek kadar bir bilgiye sahip degilim ama un seker tuz yag grubunu azaltmalisim bol sebze et sut urunleri ideal. Ayrica agirlik+cardio antremaninda 4 ayda verdigin olcude kilo veremeyebilirsin ama vucudunun direnci icin normal cardiodan daha saglam olucaktir

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suzerain1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş