cardio antrenmanım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ryuk tarafından 2 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ryuk

ryuk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar öncelikle merhaba çok sıkı bir diyet ile 11 hazirandan 25 ağustosa kadar toplamda 12 kilo verdim haftanın 6 günü antrenman yapıyorum bir gün ağırlık + cardiyo bir gün sadece cardiyo pazar günleride dinleniyorum cardiyo antrenmanım ise 1 saatlik bisiklet çevirme ile yarım saatlik tempolu yürüyüş 1.5 saat cardiyo yapıyorum yani bu şekilde kilo verdim ancak şöyle bir sorunum var,
    boyum 1.82 kilomda 82 ve artık yağ yakımım durmuş durumda hani hiçbi şekilde kilo veremiyorum artık bundan sonra suplement ( yanlış yazmış olabilirim ) yani yağ yakımına yardımcı ürünler kullanmalımıyım? salondaki hocam ilk başta doğal yollarla kilo vermelisin kilo vermen iyice durduğu zaman yan ürünlerden destek al demişti sizcede bu yola başvurmalımıyım + olarak hangi marka ürünü öneriyorsunuz ve yağ yakımına doğrudan katkısı varmıdır bu ürünlerin ?dumbelllls

2. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    l carnitin kullanabilirsiniz.. cla ile carnitin karışımı daha iyi sonuç verir.. yeşil çay özü de kilo kontrolü için önemlidir. chromium pikolinat tokluk hissini stabil kılar. ben şu ara l carnitin kullanıyorum ve bunu cla ile birleştirdim.. müthiş bir etkisi oldu diyebilirim. piyasada satılan 3000mg lık power system carnitin almıştım bunu ultimate cla 1000mg ile birleştirince 1 haftada 1 kg kadar yağ yakımı oldu. ancak haftada 6 gün çift idman yapıyorum sabahları yüksek yoğunluklu kardiyo akşamüstü ağırlık idmanı ve yüzme ile destekli bir programım var. karnitin kas yapımı sağlamasa da yağların altındaki zenginlikleri çıkarması bile insana çok hoş geliyor.. iyi çalışmalar

kiss ve sabrewolf bunu beğendi.
  3. ryuk

ryuk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkür ederim bu ürünleri not ettim bir kenara başka yorumu olan varmı ?

Sayfayı Paylaş