Cardio Antreman Programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve y1g2t tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. y1g2t

y1g2t Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Slm arkadaslar, su an definasyondayım ama onceki ayki cardiodan pek memnun kalmadim cok yuksek cal yakmama ve diete ragmen fazla incelemedim sanırım salondaki hocalar pek yeterli degil.Bana haftada 4 gun 1 gun arayla yapilabilecek cardio programi yazarsanir (tecrubeli hocalarimiz) cok sevinirim bilgilerimi assig yazicam.
    yas:18
    Boy:174cm
    Kilo:71
    Sadece alt karin bolgesinde az bi gobegim var.
    Bundan onceki ay da yaptigim cardio programi
    1. gun kosu bandi 15dk (6 hzda) 20 dk (7.5)
    2. gun kosu bandi 5 dk(6 hzda) 15 dk boyunca (sprint yani yarimsar dklarda boyunca 10-12-14-16)
    3. gun kosu bandi 1.gunun aynisi
    4.gun kosu bandi 2. gunun aynisi
    Bu arada gecen ay kardioda sadece kosu bandi kullandim bisiklet eliptik gibi aletler kullanip farklilastirmalimiyim bunu da merak ediyorum.
    Dedigim gibi ben pek bi sonuc alamadim hakkiyla yapmama ragmen sizden yardim bekliyorum tesekkurler.

2. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    bence sorun cardio antrenmanında değil beslenmende cardiodan mucize beklemek yanlış sen ihtiyacından fazla kalori alırsan yaptığın cardionun pek bir anlamı kalmaz tavsiyem beslenmende değişikliğe gitmen

3. y1g2t

y1g2t Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    diet uyguladim gecen ay
    Diet genellikle protein ve meyve -sebze agirlikliydi fazla karbonhidrat ve yag iceren urunler yoktu.
    Bu arada diger sorumu da yanitlarsaniz sevirim.
    Kardioda sadece kosu bandi mi yoksa karistirmakmi lazim eliptik bisiklet vs vs

4. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    diyet olarak şekeride kes
    cardio farketmez hangisinde daha çok kalori harcayabiliyorsan onu tercih et...

Sayfayı Paylaş