Capish Supplement Günlüğü

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve capish tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. capish

capish Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tercüman
    Yer:
    Istanbul
    Herkese merhaba. Önümüzdeki 3 ay uygulamayı düşündüğüm antrenman programım ile birlikte kullanacağım supplement kombinemi sizlere de sunmak istedim.
    25 yaşındayım. 1.92 boyunda ve şu anda 92 kilodayım. Önce zayıflayayım sonra kas kütlesi üzerinde çalışırım şeklindeydi mentalitem 2-3 yıldır. 78 kiloya kadar düştüğümü bilirim, ama şimdiki tek düşüncem bulk. Kas kütlesi inşa ettiğim sürece yanında aldığım yağın çok da önemi yok, disiplinli olduğum için yağ yakma diyetini her şekilde kaldırabileceğim. Nisan-Mayıs gibi Oxylitepro alıp düşük kalorili düzene geçeceğim. Protein ağırlıklı, yanında kompleks karbonhidrat ve sağlıklı yağlar ile diyetimi oluşturuyorum.
    Bu da antrenman günlüğüm: Capish Antrenman Günlüğü | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Supplementlerim şu şekilde:
    - MusclePharm Combat Protein Tozu (Bitince ON Whey ya da BSN Syntha 6 alacağım)
    - MusclePharm Assault Pre-Workout (Gayet memnunum ama Jack3d baya övüyorlar merak ediyorum, bulabilirsem kutu bitince değiştirebilirim)
    - MusclePharm Arnold Iron Cre3 Kreatin Nitrat (Weider Creapure kullanıyordum, bu ürünü merak ettiğim için 2 kutu alıp bugün kullanmaya başladım)
    - Universal GH - Max (İlk defa kullanacağım)
    - Universal ZMA Pro (İlk defa)
    - Dr Quick's Omega 3 Balık Yağı (2000 mg)
    - Dr Quick's Ginkgo Biloba (480 mg)
    Vitamin alacağım, aklımda Solgar VM-75 var. Başka bir şey eklemeli miyim?

Haftada 3-4 kere antrenman yapıyorum. Gün ve saatleri belli olmuyor maalesef.
    Sabah kalktığımda bir tatlı kaşığı bal ve ardından protein tozu ile güne başlıyorum.
    Kreatin Nitrat olduğu için antrenman günlerinde antrenmandan önce Assault ile alacağım. Off günlerde sabah. Antrenman sonu protein tozu.
    GH-Max on günlerde, 4 adet antrenman öncesi 2 adet yatarken. Off günlerde öğünlerden önce 2'şer adet. Son 2'yi yatmadan önceye saklayacak şekilde.
    ZMA yatmadan önce 3 adet.
    Balık yağı ve ginkgo öğün sonralarında. 1 tablet değerleri sırasıyla 1.000 mg ve 240 mg. Bu da benim stack.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ocak 2014 ---
    Bugün biraz geç kalktığım için sabah proteinini es geçmiş oldum. Akşam antrenmandan 45 dk önce kreatin ve assaultu birlikte içtim. Ardından 4 adet GH Max aldım. Antrenman sonrası protein tozunu içtim. Yatmadan 2 saat önce kalan 2 GH Max'ı, 1 saat önce de 3 adet ZMA'yı aldım.
    Balık yağı ve ginkgo almadım.

Son düzenleme: 4 Ocak 2014
  2. kdundar

kdundar Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    2 nokta için yorum yapmak istiyorum,

Mp combat alternatifi bsn synth6 olabilir complex protein ancak on gold standart sadece whey, bu detayı gözden kaçırmayın derim.
    Jack3d içinde yeni formül için inanılmaz olumsuz eleştiriler okuyorum yurtdışında, eski formül çok beğenilirken yenisi aynı memnuniyeti yaratmıyor anladığım kadarıyla...

Ben de sadece merakımdan iron cre3 aldım ancak henüz kullanmayacağım... Creapure dan sonra size etkilerini zaman içinde burada paylaşır mısınız? Bu ürün de kullanım olarak antreman 30 dakika öncesi ibaresi var siz özellikle mi 45 dakika önce aldınız?

İyi çalışmalar kolay gelsin

capish bunu beğendi.
  3. capish

capish Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tercüman
    Yer:
    Istanbul
    Teşekkürler öncelikle. MP combat ve BSN kompleks protein farkındayım. Şu anda karar vermedim çok da takılmıyorum aslında proteinin cinsine. Bir de Combat'ın tadını hiç beğenmedim açıkçası. Syntha-6 bu konuda rakipsiz, bulk döneminde tolere edilebilir sanırım.
    Jack3D eski-yeni formül karşılaştırması hiç yapmadım. Assault bitince bir bakarım, aklımda C4 de var tabii. Assault'un da formulü değişmiş, nasıl bir hale geldi hiçbir fikrim yok. Bu haliyle seviyordum kendisini.

Cre3 etkilerini tabii ki paylaşırım. 45 dakika önce almamın sebebi şöyle, evden çıkmadan assault ile birlikte alıyorum, salona gitmem ortalama yarım saat, 10 dk da hazırlanma derken neredeyse 40 dk yı zaten buluyor. Tamamen bu sebepten, özel bir nedeni yok.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Cuma gecesi hiç uyuyamadım, spora gitmeden geç saatte aldığım Assault'un ve oldukça geç kalkmamın etkisiyle muhtemelen. Sabah kahvaltıdan 1 saat sonra 10 gibi antrenmana gitmeden önce GH-Max, Cre3 ve Assault alarak salona gittim. Hafta sonu kız arkadaşımda kalıyorum genelde bu da supplement saat düzenimi bozuyor ister istemez. Gece 4-5 gibi kalan 2 tablet GH-max ve 3 tablet ZMA'mı alarak yattım.
    Pazar günü saat dengesi olarak rezildi. 3 gün arka arkaya salondaydım, iki gündür de uyumamıştım ve akşam 6'ya kadar uyudum. Oldukça deliksiz bir uyku çektim ama sebebi uykusuz ve yorgun olmam mı, ZMA mı bilemiyorum :)
    Kahvaltıdan önce (evet o saatte kahvaltı yaptım :) ) cre3 ve 2 adet gh max aldım, gece 5'e doğru da kalan GH max ve ZMA tabletlerimi.
    Bugün saatleri düzene soktum tabi, cre3 ve 2 tablet GH Max almış durumdayım, işler yoğun olduğundan salona yarın gideceğim. Yatmadan da kalan GH max ve ZMA'yı alacağım.

4. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Gh max gereksiz ticari bir ürün. Onun yerine Glutamin alıp Zma ile birlikte yatmadan önce iyi bir gh booster oluşturulabilirdi. Ayrıca bir multivitamin ürünüde şart (Örn: Animal pak)

PeNa bunu beğendi.
  5. capish

capish Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tercüman
    Yer:
    Istanbul
    Multivitamin alacağım Solgar VM-75. GH Max ise oldukça övülen bir ürün. Denemek istiyorum açıkçası.

İş sebebiyle apar topar Ankara'ya gelmek durumunda kaldım ve 2-3 ay burada kalacağım. Çankaya - Çayyolu'na yakın bir spor salonu aramaktayım şu anda.

6. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Çayyolunda makromarketin üzerinde güzel bir salon var adını unuttum ama güzel mekan. Gh max ın içeriğine bak ne demek istediğimi anlarsın

capish bunu beğendi.
  7. capish

capish Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tercüman
    Yer:
    Istanbul
    Makromarketi bilmiyorum ama Çayyolu tarafındayım. Migros, Beğendik marketlerini, Base salonunu biliyorum, yakın sayılır. Oralardan mı bahsediyorsun acaba?

8. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş