1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Canberk Yaş: 16 Kilo:68 Boy:1,84 3 aylık salon çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Canberk tarafından 8 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Canberk

Canberk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Helal olsun kardeş Kendini Tatmin edebiliyosan ne mutlu sana :) ilieride Dünya Şampiyolarındada Görmek üzere ...

2. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    Lbs dir o Lbs

birde 16 yaşına gelmişsin doğru dürüst kelime yazamıyorsun. bench'de çok ağır kaldırmaktan yazma yeteneğin gitmiş yazık. benden sana tavsiye çok ağır kilolara girme sonra Allah korusun adını falan da unutursun.

3. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    iyi yoldasın ama nedense içimden bir ses yeteri kadar karbonhidrat almıyo diyor...

4. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    2. aya göre bnce biraz az gelişim olmuş sana önerim protein e yüklen kilo alımına çok özen göster... kilo problemin dışında gayet iyisin basarılar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:35 ----------

Ağır girmek önemli degildir vücudun nasıl gelişiyor ise öyle çalışmalısın bak ben kollarımı 5 kg 7.5kg dambell ile calısıyorum suanda 43 cm, 43cm e göre 7.5kg hafif degilmi dersin ama bnde oyle gelişiyorum :) mesela göğüs 117cm kilom 84 boy 180. bench e gelnce en cok 80 giriyorum tek basıma sayımı tamamliyorum yani sen 85kg ile 12 tekrar yapabiliyorsan 67 kg de bence supersin thums:

Son düzenleme: 23 Nisan 2010

Sayfayı Paylaş