Canan Karatay ve protein tozları

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve nirvana007 tarafından 1 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Yaver Bey telefon dolandirici ile ilgili ayda minumum 1 kez ararlar azicik cahil birazda aptalsan o kadar kolayki kanmak...

Sic Semper Tyrannis

Leopara bunu beğendi.
  2. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Canan karatayada ekmek arası şeker yediririz sana demişlerdir o zaman

doxux ve Yaver27 bunu beğendi.
  3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    beni bazen tanımadığım kızlar arıyor da, dolandırıcıya hiç denk gelmedim :)
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Ocak 2015 ---
    bak öyle bişey olabilir. mesela canan karatayın protein tozu içerken çekilmiş bi resmi varsa birilerinin ellerinde, onunla şantaj yapmış olabilirler :)

ali5771 bunu beğendi.
  4. nirvana007

nirvana007 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim delikanlı sen dediğin için içmeyeceğim

ali5771 bunu beğendi.
  5. Serhat59

Serhat59 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Rica ederim amcacim kac yasindaydiniz acaba?

6. bugra1

bugra1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Mehmet özün videosu belki paylaşılmıştır ancak izleyin bence :)

7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kalın bağırsağında polipler tespit edildi. Allahtan ki erken tespit edildi. polipler kolon kanseri başlangıcıdır. aileden gelen genetiksel bir özellik değilse, ki anası babası turp gibi, beslenme ile alakalıdır yüksek ihtimal.

8. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    kullanmıyorum , kullandım bence para israfı. tam bir spora yeni başlayanları kandırmaya yönelik bunlar. zaten birazcık matematik hesabı yaparsanız kırmızı etten daha pahalı olduğunu görüceksiniz. yüksek ısıl dereceler görmüş tüm enzimleri yok olan proteini vücut napsın yani.. ayrıca canan karatay her ne kadar dalga geçilse de dünya çağında bilinen kalp uzmanıdır ve makaleleri ingilizceye çevrilmektedir. ne yani kalple ilgili bilgisi var diye proteinler hakkında görüşünü bilidiremeyecek mi ?

9. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    yapılabilecek en yerinde yorumdan dolayı tebrik ediyorum ya :D sanki hayatımızda fabrikasyona uğrayan tek şey protein tozlarıymış gibi dünyanın en zararlı şeyleri gibi gösterilmiş. Açıkçası ben hayatı boyunca sigara içmemiş alkolü de ayda 1-2 defayla sınırlamış biri olarak düzenli olarak kullandığım 3 supplementin bana zararının diğer türlüsüne göre kıyaslanamayacağını düşünüyorum. Her gün fast foodla beslenen, alkol ve sigara kullanan insanlar bu ülkenin yarısını falan kaplıyor. Biz spor yapıp da supplement kullandığımız düzgün beslendiğimiz zaman kullandığımız tozlar fabrikasyon olduğu için zararını görecekmişiz. Bunları artık geçiniz

onur04 ve Atabeyler.sis bunu beğendi.
  10. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yıl olmuş 2015 hala Canan Karatay izleyenler var. Son donemlerde hiç gerçekçi konuşmuyor. Tv doktorlarından tavsiye almayın adam gibi doktora sorun

onur04 ve Atabeyler.sis bunu beğendi.
  11. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Benim anlamadigim şu:pprotein tozlari aldatmacadir,kanserojendir diyor.zararli deyip uzatmasa bir sey demicem ama resmen tozlara kin duyuyor.madem aldatmaca tum dunya mi aptal?icinde protein mi yok anlamadim.tamam cokta gerekli bir sey degil ama kanserojen bana cok uçuk geliyor.
    Şu dil cikaran simge kendi kendine geliyor ve silemiyorum yok mu bir cozumu?

12. Wicca

Wicca Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Protein tozları veya direkt olarak supplementler gün içerisinde imkan bulamadığınız ve alamadığınız protein, vitamin, mineral, karbonhidrad vb.'nin eksiğini kapatma amacı güttüğünden dolayı bu tarz kullanıma pek birşey demek gelmiyor içimden. Ama bir arkadaşım yazmış. Atıyorum günde 5 öğün alıyorsun ve aldığın tüm öğünlere tümüyle dikkat ediyorsun. Yumurtan, Lorun, Tavuğun, Kırmızı etin, Pilavın (Genellikle Bulgur Pilavı veya Esmer Pirinç) Balığını gün içerisinde on numara tüketiyorsun, yaptığın tek şey spor sonrası kas hücrelerini koruma adına uyarıcı bir takviye almaksa bu kadarcık bir problemin sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. Ancak şöyle de bir durum var ki günde 4 ölçek 5 ölçek 6 ölçek protein tozu alan, 2-3 ölçek aminoasit alan, 2-3 ölçek bcaa alan, her allahın günü kreatin yüklemesi yapan insanlar da kalkıp ''olur mu hocam canan karatay haksız'' demesin. Zira herşeyin haddinden fazlasının zarar olduğunu düşünecek olursak, besin takviyesi adı altında geçen tüm bu ürünleri direkt olarak besin gibi ''b.kunu çıkarırcasına'' tüketmeye başladığınız an zararlıymış, zararsızmış çok da önemli olmuyor. Kaldı ki böyle tüketimler kas artışındaki memnuniyetsizlikten kaynaklanır ve devamı steroid kürleri ile gelir.

Sayfayı Paylaş