can sıkıntısı ve yemek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve wartoex tarafından 5 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. wartoex

wartoex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba bodyle yaklaşık bir senedir uğraşmaktayım. en büyük sorunum karın bölgemdeki yağlar. bisiklet yapıyorum bir işe yaramıyor. benim sorunum canım sıkıldıkça az miktarlarda da olsa sık sık kıvır zıvır tüketmek , salonda ağırlık çalışmaları ve karın egzersizleri yapıyorum . sizce evde bisikletle nasıl bir çalışma sistemi uygulamalıyım birde iştahımı kesebilecek yöntemler varmı sanırım en büyük sorunum bu....

2. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Sorununu bulmuşsun sen bize daha ne soruyorsun ki ?

Edit: Mümkün olduğunca bisiklette geçirdiğin süreyi arttır, nabzını belirli bir düzeyde tutmaya bak. Forumu araştırırsan kardio çalışmaları hakkında bilgilere ulaşabilirsin. İştah kesici yöntem olarak ise sık sık ancak küçük porsiyonlarla beslenmeni öneririm.

3. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bende şöle bı yontem kulanıyorum canım bseyler yemek abur cubur fln ıstedınde cevremdekı ,internet sayfalarındaki resimlerdeki şişman ınsalara bakar yada anımsarım ne halde olduklarını,kılık kıyafet bulamadıklarını düşününce yeme ıstegım geçiyor.:)
    bide şöle bsey var
    çok yemek ıstersen dişlerrini fırcala yemek ıstıcenı sanmıyroum azda olsa kesılır ıstahın

4. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    en büyük kural şu arkadaşım,evde kesinlikle ve kesinlikle ıvır,zıvır,abur,cubur ismi ne olursa olsun seni baştan çıkarabilecek şeyleri bulundurma.

definasyon konusunda aşmış birisiyim buna rağmen şu anda buzdolabımda puding,bira gibi şeyler bulunsa ve ya yiyecek dolabımda cips,kuruyemiş,çikolata gibi şeyler bulunsa nefsine çok hakim birisi olmama rağmen bugün yemezsem yarın yerim,yarın yemezsem öbürsü gün yerim..ama mutlaka yerim..

yememen gereken yiyeceklerin evine girmesine müsade etme.girerse yersin.altın kural bu.

saygılar.

5. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kardeş evde durmayı çok sevmem mümkün olduğunca dışarı çıkmaya çalışırım eğer beni oyalayacak bir şey yoksa. ama b.b king in de dediği gibi hakkaten evde bulundurmamaya çalış. malesef eğer ailen ile yaşıyorsan bu cidden zor bi durum illaki biri bir şey getirir ya da yapar.Sakız çiğnemeyi deneyebilirsin ya da benim kullandığım metod var eğer bundan bir tane dahi yersem asla bu yağ yakamayacağım tarzında emin ol çok faydalı oluyor.

edit: kurallar gereği kişilere nickleri ile hitap ediniz

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Mart 2008

Sayfayı Paylaş