Canıma Tak Etti

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Botres tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Botres

Botres Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Silivri/İstanbul
    Diyeti bozarsam namertim artık canıma tak etti akşama istanbul'a gideceğim pantolonum yok vaktim de yok anneme gelirken pantolon almasını söyledim getirdiği pantolon olmuyor o koca popo ya girer mi o pantolon.Tarihe Geçsin :
    KG: 115 kg Daha önce 125 kg dan 103 lere kadar inmiştim sonra tekrar aldım.
    Boy : 189 cm
    Kendimce kurallar koydum bilgili insanlarsınız yanlış gördüğünüz bir şey olursa lütfen uyarın.
    Tatlı,cips,çikolata,gofret vs. yasak.
    Beyaz ekmek ve türevleri yasak.(Sadece kepek ekmeği)
    Kızartmalar yasak.
    Burgerler , Pizzalar , kebaplar yasak.
    Gece Geç yemek yemek yasak.
    Haftada 1 tane harici meyve yemek yasak.
    Yağlar yasak.
    Daha yasaklamamı düşündüğünüz şeyler varsa lütfen yazın.Günde ortalama 1000-1500 kalori arası almayı düşünüyorum.
    Haftada 3 gün spor zorunlu.

2. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Kardeşim bol bol koşmayı, bacak çalışmayı ve şekerli yiyeceklerden uzak durmayı ihmal etme. 6 ay sonra tığ gibi olursun. Başarılar dilerim.

3. Botres

Botres Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Silivri/İstanbul
    Bacaklarım kadın bacağı gibi tabiri caizse.Genetik olarak vücut biçimi olarak bacaklarım aşırı derecede kalın bacak çalışmak bacaklarımı daha da kalınlaştırır diye korkuyorum açıkçası sizce bir sakıncası olur mu squats felan yapsam.

4. tetikcitr

tetikcitr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Protein ağırlıklı beslenme programına başla yanında da güzel bir antreman programı şart tabi.. Savaş cebeci definasyon beslenme ve antreman programı diye arat google de onu uygula ;)

5. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Bacak çalış :) Şuankilerden daha iri olmayacaklardır emin olabilirsin. Yağ yakımına dair beslenme programları hazırlamalı yada ilgililere hazırlatmalısın.

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Diyette sağlıklı yağları kesmemelisiniz,günlük yeterli sağlıklı yağlardan almanız yağ yakımınıza(hormonel)yardımcı olucaktır.kuruyemiş zeytinyağı gibi.
    Zamanlamasını iyi yaptığınız taktirde günde bir adet meyvede yiyebileceğinizi düşünüyorum,sabah ile öğlen arası yada öğlen ile akşam arası olabilir.
    Düşündüğünüz 1000-1500 kalori çok az en azında boy ve kilonuza göre günlük kalori ihtiyacınızı hesap ederek o miktardan 500 kalori günlük eksik almanız başlangıç için uygun olucaktır ve diyetin gidişatına göre kademe kademe kalori azaltmanız daha sağlıklı olucaktır.
    Ayrıca o yasak bu yasak diye yazmak yerine kendinize bir beslenme planı hazırlayın uygun kalorili artısını eksisini burda tartışalım.
    Kardio koşu yada yürüyüşLerin yanına ağırlık antremanları eklemen kas kaybını minimuma indirerek yağ yakmanız kolaylaşıcaktır.
    Kolay gelsin.

7. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Meyveyi yatmadan önce tüketirsen o senin kaslarının onarımını durduracak, kilo vermeni olumsuz etkileyerek kilo aldıracaktır. 3-4 saat önce yersen sıkıntı olacağını sanmam.

Sayfayı Paylaş