Canıma tak etti artık

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve SpReaD tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    Arkadaşlar merhaba, ben 16 yaşındayım ve 1.5 yıldır bu sporu yapıyorum. Başladığımda boy:175 kilo:50 şimdi ise boy:178 kilo:70 gelişimimden gayet memnunum ancak, forumda ya da başka sitelerde gördüğüm fotoğraflarda bende aynı kilo ve aynı boya sahip insanlar benden daha hacimli görünüyor. Tamam diyorum genetik ile ilgilidir diyorum ama yine aynı şekilde kollarım başlangıçta 27 cm idi şimdi neredeyse 34 cm ama bazı insanlar benim 1.5 yılda aldığım verimi 6 ayda hatta daha kısa zamanda elde ediyorlar. Beslenmem gayet güzel ne şeker ne de sağlıksız yağ alıyorum vücuduma karbonhidrat protein ve yağı orantılı ve gerektiği kadar alıyorum. Antrenmanlarımda aynı şekilde hiç aksatmadan gidiyorum ve verimli bir şekilde antrenman yapıyorum. Dinlenmeme de dikkat ediyorum. Ben bu işi böylesine ciddiye alırken bu kadar zamanda istediğim verimi alamamak beni üzüyor.Umarım fazla uzatmamışımdır. Herkese iyi forumlar...

2. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba ,hiçbir şekilde moralini bozma, insanlar genelde iyi çıkan fotograflarını paylasıyorlar.sen gelişiminden memnunsan daha ne olsun , hem cok fazla gencsin ,fiziksel gelişimin daha tamamlanmadı , önünde uzun yıllar var doğru olanları yapıyorsun ve fitness sporu bir yaşam tarzıdır. gelisimin tamamlandığı zaman zaten çok daha fazla ölçü alır hale geleceksin.

SpReaD bunu beğendi.
  3. aa2a

aa2a Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tvgfbf Antrenör
    beslenme uyku antranman üçlusununun birinde bı aksaklık vardır biri kopunca dıerlerınıde etkılıo gelısımı yanı

4. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    dediğim gibi böyle bir sorun olmadığına eminim büyük ihtimal sorun genetiğim, hormonal olarak fakirim daha sakallarım bile çıkmadı :(

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Genetik , kullanılan takviyeler, iyi beslenme , düzenli uyku ve iyi bir antrenman. Bir de tabiki bazılarının vg ye başlamadan önce uğraştıkları herhangi bir iş , bir spor dalı gelişim için avantaj sağlar kesinlikle.

Sayfayı Paylaş