Camur Atan Site

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve diego tarafından 18 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. diego

diego Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bağlantıyı aşağıya werdim

LINK SILINDI

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.074
    Ödül Puanları:
    0
    Bızım mılletın bu her konuda ıllede bır taraf olma psıkolojısını anlamadım , anlayamayacagım.

Ya madem bır forumda yazıyorsun, baska foruma nıye laf atıyorsun, dıger taraftan adam gıbı ıncelememıste,
    kur konusunda ınsanlara aydınlatıcı bılgıler vermeye calısıyoruz, hıc bır zaman da onu kullan bunu bas demıyoruz hep zararlarını onplana alarak yazıyoruz.

baska yerde konusulmuyorsa o zaman bılıncsız ınsanlar tehdıtlere daha cok acık demektır.

Konu tabulastırılmamalıdır, bılakıs her zaman daha cok bılgı bılıncı beraberınde getırır.

3. Guest

Guest Guest

Verdigin siteye daha öncede girdim, o site kulaktan dolma bilgilerle dolu. Normal yasantida ilgi görmemis ve bilgisizce kür yapmis ve kendini hoca sananlarla dolu bir site.

Bu forumun kopyasi, ayni zamanda camur attiklarini görüyorum. Yok Sahte ilac üreten Mehmet akif´in Sitesiymis YUUUH

Bilmeyenler tartisamaz doping konusunu, bilemeyincede bilenlere camur atarsin.

Camur atacaklarina calissin ve insanlari bilgilendirsinler. Bu forumdaki bilgiler yabanci forumda tartisilan bilgilerdir, hatta daha kaliteli.

Buyurun: http://bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=7578

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.062
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ilk ve son degil bu.

Devam etsinler

5. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar şunu unutmayın;Meyva Veren Ağaç Taşlanır..

Sayfayı Paylaş