Cable crossover

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve okankut tarafından 14 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. DragonFLY

DragonFLY Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    Belcika & es es
    Yaff sanada aynisi soylicem , burak bu hikayeleri ne "ic gogusu" ne "dis gogusu" nelerden bahsediyorsun sen ???

Gogus sadece ust ve alt kismindan etkilenebilinir , haaaaaaaaaa bir belirli hareket yaparken "ic" kismini hissediyor olabilirsin ama hissetmek demek orayi ozellikle calisiyosun demek anlamina gelmez...

Yaniii sadece "ic" veya "dis" gogus yapmak IMKANSIZ , su verecegim fotoya bi bak istersen ve "cizgilerin" gittigi yola bi bak ;)

borst_buik.jpg

2. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    bodybuilding.com ve herkes yanlış biliyo doğrusunu sen biliyosun aferin sana triceps hareketeymiş :D

3. DragonFLY

DragonFLY Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    Belcika & es es
    Sadece ben degil , butun AVRUPA biliyor , bilgilendirmek benden , inanmamak ise senden o zaman , sen bu kafayla devam et ;) bolbol "ic gogus" calis:D yinede paylasimin icin t$k ederim...

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Görüşlerinize maalesef katılamayacağım. Yaptığımız hareketlerde elbetteki tek bir noktayı çalıştırmıyoruz ancak alt göğüs iç kısmın eksikliğinde mesela decline dumbell press ya da en iç kısmında ciddi bir eksik var ise de decline close grip bench press ile en ciddi uyarıyı hedef bölgeye veriyoruz. Genel olarak mantık budur yani. Eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı iç kısım ağırlıklı antrenman periyodum sonrasındaki göğüs gelişimim dış kısmın önüne geçemezdi ya da yakalayamazdı eski şekliyle kıyaslandığında.
    İllaki "bütün avrupa bunu biliyor bu doğrudur" diyorsanız ben de size bu işin piri amerikadır derim.

Sayfayı Paylaş