Cable Crossover

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve AnkTıp92 tarafından 15 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Bu çok güzel bir tavsiye. Dikkate almanızı kendi adıma tavsiye ederim.

Dirsek açısını doğru ayarlayın ve fazla geri bırakmayın. Zira yükü omuzlara bindiriyor. Siz bu hareketi göğüs için yapıyorsunuz. Ayrıca yukarıda verilen tavsiyedeki gibi elleri önde, kollar düz şekilde birleştirme şekliniz hareketin odağını ayarlamanıza yardımcı olur. Yukarıya doğru konumlandırırsanız incline, tam karşıda flat, biraz aşağıda birleştirirseniz decline tipi uyarım için kullanılabilir.

İyi çalışmalar.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    1-hareketin doğrusu budur diye video konuşmasa da ben böyle yapıyorum sizce yanlışmı diye sorulsa daha iyi olurdu
    2-her ne olursa olsun şahıslar hakkında lütfen kırıcı, aşağılayıcı konuşmalar yapmayalım

Swager bunu beğendi.
  3. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    yanlış anlama ama çok yanlış yapıyorsun , sadece göğüse odfaklanmalısın omuzlarda devreye giriyor burda

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Ağırlıklar fazla geldiği için nizami değil.

5. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    böyle devam edersen rotator cuff parçalarsın

Leonidas95 bunu beğendi.
  6. Leonidas95

Leonidas95 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    fly ı presse çevirmek bu olsa gerek. Efendim yanlış anlaşılmasın ama siz hareketi yapmıyorsunuz siz cable makinesiyle cebelleşiyorsunuz. Daha yavaş , daha kontrollü, daha orantılı hareketi hissederek yapmanızı öneririm iyi çalışmalar. :D

DEXONİA bunu beğendi.
  7. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Cable crossover hareketini hiç bir zaman tam yapamadım hep bi tuhaf olmuştur bu yüzden yapmamayı tercih ediyorum :)

8. Wicca

Wicca Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum her işin bir kolayı var. Definasyon döneminde ağırlıkları yarı yarıya düşürüp hareketi nizami yapmaya çalışıyorum. Daha sonrası kendinden geliyor zaten. Bulk dönemine yaklaştıkça ağırlıkları yükseltiyorum ancak nizamiliği bozmuyorum. Ayrıca Cable Crossover çok ağır kilolarla girilmemesi gereken bir hareket. Benim çalıştığım salonda cable mekanizmasının tam karşısında ayna olduğundan sürekli nizamiliğini kontrol etme şansım oluyor. Öte yandan o vücut ölçüleri yukarıda videosu bulunan arkadaşa veya abiye ait değil diye düşünüyorum. Fazla da bok atmaya gerek yok tabi ama hocam tebrik ederim aşırı deforme bir fiziğe benim ölçülerim şu şu şu diyip o videoyu koymak cesaret ister. Kendini nasıl bir aynada görüyorsan artık. :p

9. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Bir arkadaşta söylemiş böyle yaparsan omuzunu sakatlarsın yapamıyorsanda programından çıkarmalısın bu şekilde gym parody gibi oluyor çünkü..

Sayfayı Paylaş