C4-Noxplode-Assault hangisini eklemeliyim?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Disturbed58 tarafından 28 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Disturbed58

Disturbed58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Öncellikle
    -Nitrotech
    -Dymatize glutamine micronized
    -Universal Biffamino
    -Ultimate AOL
    -Twinlab creatine
    Supplementlerini kullanıyorum.
    --------------------------------
    Biraz yağlı olduğumdan 1 gün kardiyo ve bacak çalışıyorum sadece bugün içinde;
    -Lipo6 Black
    -Universal L-Carnitine'i kullanıyorum.
    Benim sormak istediğim birşey var forumda dolaştım dolaştım bulamadım, Nox Plode, C4Extreme yada MP Assault suplementlerinden hangisini eklesem daha uygun olur?duh Yada önereceğiniz başka bir ürün varmı?
    Bu arada boy 1,80
    Kilo 77
    Yaş 22
    8 aydır antrenman yapıyorum.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Lipo6 Black zaten yeteri kadar kafein iceriyor preworkout sallamasin seni sonra.

3. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    yağ oranınız nedir hem lipo 6 hem carnitine kullanıyorsunuz. Bende lipo 6 kullanıyorum bende bir etki yapmıyor gerçi bazen günde 4 -5 kapsül atıyorum. Ürün sahte mi bilmiyorum ama fazla kafein yüklerseniz vücut bağışıklık yapabilir, belli süre sonrada artık kafeinden etkilenmemeye başlar..

4. Disturbed58

Disturbed58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yağ oranı %17 genel olarak göbek ve bel kısmında var lipo6 black çok başarılı bi ürün ilk kullandığımda da fark ettim ve 3 kapsül kullanıyorum günde kapsül sayısı az olduğundan hocamın da tavsiyesi üzerine sadece cardio günlerinde kullanıyorum benim ihtiyacım olan ağırlık antrenmanından önce hem motivasyon hemde enerji tabiri caizse güçlü hissettircek bir supplement. Daha önce bu ürünlerden herhangi birini yada bu ürüne benzer bişi kullanmadım suplementlerimin içindeki preworkoutlar dışında.

Sayfayı Paylaş