Cıddırık ve Yeşill'in Fit Olma Günlügü

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cıddırık tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Günaydın yeşill
    bazen içimden bırakmak geliyor :( ama seninde düzenli yaptıgını görünce tekrar istekleniyorum
    bugün benim 5.günüm diyet ve sporda hafta sonunuda düzenimi bozmadan atlatırsam
    artık korkmam bırakmaktan :(
    hep ilk hafta sonunda pes ettigim için biliyorum :)

peki sen animal cuts kullanmaya başlayalı ne gibi değişiklikler oldu etkisini hissedebiliyormusun ?

ölçülerinde bir değişme varmı ?

bizim bizden başka destekçimiz yok yeşill :) ihtiyacımızdaa yok hıııhhh :)

yeşill bunu beğendi.
  2. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Son düzenleme: 19 Şubat 2010
    mitokondri ve yeşill bunu beğendi.
  3. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    durmak yok, pes etmek yok, daha öncelerde pes ettik de ne oldu
    pes edip yediğin zaman duyacağın mutlulukla hayalindeki insan olduğun zaman duyacağın mutluluğu kıyasla hangi mutluluk daha büyükse onun yolunda ilerle thums:

zigbog ve cıddırık bunu beğendi.
  4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ileride zorunlu olarak yapmaktansa (doktor zoru ile) pes etmeden kendi iradenle zoru yapmak kolay olandır.

Azi, zigbog ve cıddırık bunu beğendi.
  5. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Hahaha supersiniz yaa masallah:)
    sizi okudukca rock serisinde yumruk yiyen rocky ye antrenorunun ACİ YOK ROCKY diye seslenisi aklima geliyor..... Bu sahnede otomatikman dun izledigim kutsal damacana2 yi hatirlatiyor( aman cok kufurlu bir film beraber gideceginiz kisilere dikkat)

eveeeeet nerede kalmistik hadi bakalim geri cekilmek yok teslim olmak yok:))))

Azi, yeşill ve cıddırık bunu beğendi.
  6. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben de bir an kendimi öyle hissettim, tek fark ben de aynı zamanda yumruk sallamak ve acıya dayanmak zorundayım :D

Mitokondri (direk üye adınızla sesleniyorum eminim ablanız yaşındayımdır ondan :) ) sizden bir takdir beklentim vardı ama konu silinince mesajımı yazamadım. Yazmazsam içimde kalacak burada yazayım bari :D
    O soruyu sorarken amacınız bilim insanı olmayan kişilerin bilmeden yaptığı ya da yapabileceği bir yanlışın farkına vardırmaktı diye düşünüyor ve size teşekkür ediyorum. Ödülde gözüm yoktu ama araştırma yapmayı çok severim, hemen hiç bilmediğim bu konu hakkında araştırmaya koyulup bir sürü yazı okudum, uzunca bir metin ekledim, sonra siz sorunuzu nescafe olayı şeklinde sorunca ben de şu tarz bir cevap yazmıştım: "nescafedeki kafein miktarı 1 kupa hazırlanmış kahvede 50-55 gr. civarı, içinde yaklaşık 1,5 tatlı kaşığı kahve olsa bahsedilen karışım için 200 mg kafein gerektiğinden 6 kaşık civarı kahve kullanmak lazım ki bu da çok fazla nescafe içmek anlamına gelir, ayrıca nescafenin içinde başka maddeler de bulunduğundan, nescafe bahsettiğiniz etkilere yol açabilir. " böyle bir açıklama yapmıştım. Cevabı veren arkadaşın mesajından daha önce yapmıştım bu açıklamayı ve sizin hitap etmek istediğiniz bilim insanı olmayan kesim olarak verilebilecek en doğru cevabı vermiş olduğumu düşünüyorum. O kadar araştırmanın üzerine takdir görmek hakkımdır herhalde :D
    Daha önce de söylediğim gibi ödülde gerçekten gözüm yok bunu burada yazma nedenim asla ödül avcılığı değil. Bizlerin sizin istediğiniz bilimsel cevabı bilimsel terimlerle size iletmemiz mümkün değil ama en azından kafamızda kurduğumuz mantığı dilimiz döndüğünce anlatabiliriz.
    Bu arada yazılarınızı ve verdiğiniz bilgileri takip ediyorum, emekleriniz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar:)

mitokondri bunu beğendi.
  7. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Sevgili yesil abla:) ben 37 yasindayim...( bu guzin abla gibi oldu hic yakismadi... Ben yesil desem sadece.....

Evet yesil konu geri geldi:) site yoneticileri inceleme icin 2 gun tutular , dogru cevabi ben uye fotolari bolumunde kisa surede kas yakmadan yag yakmak gibi bir basligim var onun sonuna yazdim.... Dedigin gibi sadece eglence amacli insanlari dusunmeye tesvik icindi:)
    zaten bir eczaci olan ( locobiotal) dogru cevabi bildi:)
    iyi sporlar:))

cıddırık bunu beğendi.
  8. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim iyi akşamlar
    bu arada ablanız olamayacağımı anladım (yaş:35) ama olsun yine de abla diyebilirsiniz :)

9. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    İyi akşamlar arkadaşlar :)

yoğun bir günün ardından menümü yazıp gidiyorum :D

Sabah__1 yumurta -1 küçük elma -1 fincan nescafe 1 bar. az şekerli çay

Öğle__3 kaşık susuz sebze yemeği- 4 kaşık salata az yağlı-1 küçük dilim ekmek

Akşam__1 kase çorba 1 tabak salata

:D 1 avuç k.çekirdeği--30gr çubuk kraker(bir küçük paket bile değil :) paket 40gr

2km yürüyüş ama vitrin gezme modunda:lol::lol:

başka sporum yok bugun dinlenme günü ilan ettim kendime hafta sonu ara vermeden devam thums:

yeşil aplam :lol: mitokondri abim :lol: iyi akşamlar:p:p:p

10. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Yeşill pazartesi tartı günümüz demi ?

11. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    ayy ne güzel imrendim cıddırık sana yaa beni utandırdın ama pes etmek yok bir iki güne toparlancam :(

12. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Sen yeterki gell ben seni toparlarım:D

bak yaptıgım hareketler varyaa süper 5 günde bile çok fazla fark oldu

mitokondri hocadan alıntı :D----rock serisinde yumruk yiyen rocky ye antrenorunun ACİ YOK ROCKY diye seslenişi ' ni sende duyy asparagas :D biz duyduk :)

mitokondri bunu beğendi.
  13. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    bu arada akşam sadece az meyve yiyerek dengeledim şimdilik,

bir de bu aralarda light süt de içilebilir,hem tok tutuyor hem bir yerde karındaki yağların daha hızlı yanmasına etkisi olduğunu okumuştum.

evde bitmmişti,ne zamandır içmiyorum,yarın alayım bari eve bir kutu light süt :)

cıddırık bunu beğendi.
  14. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Bak hafta sonu toparlan pazartesi burdasın tamam mı ?

sütün yanında bence pırasada al :) otomatik olarak diyete giriyor insan onu yiyecegime hiç yemem diyor :D:D

inan her kasım farklı farklı ağrıyo :D hadi gittim ben

iyi geceler :)

Son düzenleme: 19 Şubat 2010
  15. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    valla azminizi taktir ediyorum arkadaşlar :) bende yag yakmaya calısıyorum :D takipçinizim :) basarılar yola devam :)

Azi, yeşill ve cıddırık bunu beğendi.
  16. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    İste altin cumle evde pirasa yap otomatik diyet onu yiyecegime ac kalirim :))) SUPERSİN ciddirik...(amma cok super diyorum yahu:),su superleri sayicagim 100 olunca yeni bisi bulmak lazim)
    bu arada yesil kendisine ABLA denilmesini seviyor ona gore haaaaa
    yesilim filan yazmissin olmamis :))))

yeşill bunu beğendi.
  17. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    yol açın ablanız geldi :D şimdi abla diyeceksiniz ama 3-5 ay sonra "kilolu ama gururlu bir abla vardı o nereye gitti genç bayan" diye soru soracaksınız bana, heh heh he :badgrin:
    şaka bir yana abla olmak güzeldir, saygınlık vardır, bir ağırlığınız olur vs. vs. neyse lafı uzatmayayım, her şey iyi giderken dün akşam mangal partisine davetliydik, gitmesen olmaz, yemesen olmaz ama yiyebileceğim şeylere dikkat edip azami olmasa da normal zamanda yediğimden dah az ve dikkatli yemeye çalıştım. Akşam spor yapamadım. Bu sabah yine standart kahvaltımla başladım, alışverişe çıktım çarşıda baya dolandım, yemek zamanı fast food yemek çok da iyi bir fikir değildi ama başka seçeneğim yoktu ortamı bozmak olmadı, akşam ise beyaz leblebi ve elma yedim 1 saate yakın spor yaptım. 2 gündür animal cuts alamadım.

Bu arada pazartesi tartılmayacağım cıddırık, ben salı günü başladım, bir de sık sık tartılma taraftarı değilim, vücut bu su tutar su atar canı sıkılır ağır basar canı ister ağırlık atar :lol: tartıdaki 300-500 gr için sinirlerimi bozmayayım o nedenle ben tartı aralığımı daha uzun tutacağım.
    hepinize iyi geceler kolay gelsin :)

Azi, cıddırık ve mitokondri bunu beğendi.
  18. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bu tartı ile cm olayı cok sınır bozucu. benım yatagımın basucundan ayırmadıgım sey mezura. sabah kalkıyorum kol-bel-kalf olcuyorum. oglen evde olursam bir daha. antremandan once 1 kere daha . antremandan sonra birdaha. yatmadan once son bir kez daha. Bende bılıyorum artıs olmayacagını ama neden yaptıgımıda bılmeden hep olcuyorum ve artmıyor dıye sınırlenıyorum..........

19. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...

mjacksonwithus biz eksilsin diye ölçüyoruz sen artsın diye :lol: birde nispet yapar gibi yazmışın :shock:
    yeşilim bizde baktık ki kilo veremiyoruz vücut yapıyoruz bahanesiyle alırız kiloları böyle nedersın :lol:
    amann o vücut yapan kadınlarda çok çirkinleşiyorlar zamanla duh
    biz diyetimize devam edelim en iyisi:p

mjacksonwithus teşekkür ederim yorumun için her zaman bekleriz ;)

20. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Günaydın arkadaşlar :) az önce unutmuşum yazmayı:eek::eek::eek:

dün neler yaptım yazamadım
    kısa bir özet geçeyim hemen :)
    Sabah__ bir kase K-Flakes-azyağlı süt ile

Öğlen___1 tabak sade makarna ,1 buçuk bardak taze meyve suyu

Akşam__1 tabak çorba -1 tabak salata (az yaglı) 3 dilim ekmek ( :eek:yuh )

:D aslında dün 10:00 gibi bir tabak daha K-Flakes yedim
    aslında kek yemek istiyordum ama buraya yazacagımı düşünüp vazgeçtim :eek: kek yemekten iyidir diye düşünüp yemişim ama nasıl yedim hatırlamıyorum :lol: kendimde degildim :badgrin:

Sporr __ 20 dk Leslie yürüyüş yaptım 20 dk kadarda serbest çalıştım

:arrow: asparagas nasıl gidiyor ? arada bir ses ver merak ediyorum :p

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş