Cİddi anlamda yardım istiyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve espoir tarafından 5 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. espoir

espoir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Philip Morris
    Yer:
    İzmir,Hatay
    Arkadaşlar 8 yıllık bir spor geçmişim var ve malum bunun yanındada gelen güzel bir kas kütlem var :) ve 2 sene öncede fitness ağırlıklı salona gittim ama 1 1.5 yıldır ne basketbol oynuyordum nede bir ağırlık kaldırıyordum bu yüzdende karın kaslarım yok oldu ve malum belim 75 ten 85 e cıktı kısacası birazcık yaglandım ama hala cok atletiğim.şimdi gelelim esas soruya önümüz yaz malum ve ben yaza kadar vücudumu toparlamam gerekiyor.Eylülde bide best modele giricem malum iyi ve fit bir vücud lazım.sizden isticem yardım

1.protein tozu+amino acid+creatine+glutamine alıcam yani
    optimum+amino 3001+üniversal creatine+weider glutamine kullanıcam sizce iyi bir kombinemi ?bide

2.iyi bir program lazım bana ağırlık kas kütlesi için olcak fazla yaglanmamam lazım yani yarım definasyon gibi düşünün vede oldukca iyide karın kası

3.iyi bir beslenme programı lazım yapabileceğim ve maddi acıdan cok abarmadan yapılabilecek bir program :)

ewet arkadaşlar sizlerin yarıdmını bekliyorum ve bende çalışıcak azim var ona göre iyi bir antrenör ve bilen biri bana bunlarda yardımcı olursa gerçekten cok sevinicem.msn adresim [email protected] şimdiden yardımlarınız için cok teşeküür ederim :)

ha bu arada
    boyum :186
    kliom:78
    kol:35
    omuz:112
    gögüs:108
    bel:85 ölçülerimde bunlardır..

2. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Verdiğin ölçülere bakılırsa spor geçmişin olduğu kesin.
    Bibuçuk yıl uzun bir süre spor yapmamışsınız,
    önce adaptasyon programı uygulayın daha sonra belli bir programa geçiş yapın.
    Bİrazda forumu gezerseniz aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz.
    Bugün üye olmuşsunuz ve d forumu araştırmadan ilk mesajınızda suplementler bölümünden ciddi anlamda yardım istiyorsunuz.

3. espoir

espoir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Philip Morris
    Yer:
    İzmir,Hatay
    acıkca söliyim formu araştırdım ama böle bi yardım için bi başlık bulamadım ya da vardı ben anlıyamadım.bu arada 1 aydırda spor yapıyorum 2. ayımada bu supplementlerle başlamayı düşünüyorum

4. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Biraz daha sabret suplement için zaten normal olarak gelişimini engelleme 1 ay daha bekle sonra başla suplementlere

joker23 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş