Byno97 yağ yakım günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve byno97 tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. byno97

byno97 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Boy:175 cm
    Kilo:70 kg
    Hedef:65 kg

Antreanman Programı:
    -https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html bu programı uyguluyorum 10 kg Dumbell ve 10-10kg 2 adet dökme demir plaka takılır halter(ekstra bicep calışması için)
    -Sabah kahvaltından 1.30 dk sonra 40 dk orta düzey kardio,akşam yemekten 1.30dk sonra 15dk yürüyüş,20 dk hit,orta düzey kardio(bir gün hit yaptıysam diğer gün orta düzey yapıyorum.)
    -Çarşamba,Perşembe sabah kardio yapmıyorum 8.30 da MMA antreanmanım başlıyor,çarşanba ve cuma yemekten sonra 15-20 dk yürüyüş (bazen çok aşırı yorgun oluyorum o zaman yapmıyorum aksamları)
    Beslenme Programı:
    Sabah:100(antreanman gunleri 150 ) gr yulaf ezmesi,yarım yağlı süt ile
    -2 adet tam yumurta
    -ortalama 70 gr lor ve 1 domates
    10.30 antreanmanın bitiş hemen 1 bardak meyve suyu
    11.00:1 adet meyve büyük ne varsa,20 adet bağdem ve üzüm var üzüm.
    1.30:öyle yemeği:ne yemek var 1 tabak ve 1 bardak içecek genellikle ayran veya meyve suyu 2 veya 1.5 dilim ekmek.
    4.00:eek:rtalama 70 gr lor,20 badem,20 fındık ve bir bardak meyve suyu veya orta yağlı süt
    Akşam yemeği:ne yemek varsa ondan 1 porsiyon,1 bardak içecek,yarım veya 1 porsiyon pilav veya artık ne varsa genelde pilav veya makarna olur.
    akşam yemeğinden sonraki ara öğün:Büyük bir meyve tabağı.

Programa yeni başladım(beslenme) yakında whey protein tozu almayı düşünüyorum ve öğle yemeğinde sonra 12 dk hit ip atlama ve aksam yemeğinden sonra 8dk hit ip atlama.

NOT: yakında resim eklenecek.

Sayfayı Paylaş