buyuk bodycilerin net sayfalari

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve saydam tarafından 14 Haziran 2005 başlatılmıştır.

1. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Hehe emin olabilirsin hsd bayağı bir çaba harcıyordum :D Evet arkadaşta öyle anlatıyordu mesela o kendini bildiğinden beri halterle uğraşıyormuş artık kaç yaşında başlıyorlarsa.

2. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    niye ne olduki CLOMEN ???:oops: 8) 8) :) sarc ve DaFy nın soledikleri mantıklı geldı açık bi şekilde tartıştık dostum oha olacak bişeyyok

Bilmiyodum örenmiş oldum benim sınıfta hiç halterci arkadasım olmadıda kusura kalma :lol: :) :lol: 8)

3. Guest

Guest Guest

haltercilerin cok kücük yaslarda baslarlarsa boyu kisa kalmaktadir. Eger belli bir dönemden sonra baslarlarsa boyu kisa kalmaz belki cabuk boy uzamasi görülmez. Zaten simdi büüme hormonu boy kisaligini engelledigi söyleniyor. Artik düsünemiyorum. Halterde boy kisaliginin avantaji coktur onun icin her halterci boyunun cok uzun olmasini zaten istemez. Mesela 190 boyunda halterci ile 167 boyunda bir halterci avantaj bakimindan esit degildir :)

dominic kardes Jean Claude Van Damme deyince aklima birisi geliyor. Burada belli bir süre cocuk tavirlari altinda cok yazilar nesr etmisti ve herkesiin sabrini zorlamisti. Seninle ilgisi yok elbet :)

Sayfayı Paylaş