Burun yerine oturtma (Yardım)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Cigabyte4 tarafından 8 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar benim burnum 13 gün önce soldan darbe alarak kırıldı ve bizim KBB doktor akrabamız var buna ertesi gün gittik ve burnumu eliyle düzeltti. Benim burnum 8 yaşındaykende taşla kırılmıştı ve doktora gitmemiştik. Sonra 1 hafta sonra beni yanına çağırdı ve burnuma bir kere daha baktı. ve bana bayramdan sonraki cumartesi istersen gel tam oturtmayı deniyelim dedi. Yani burun kırıldıktan 22 gün sonra tekrar burnu oturtmaya çalışacak. Ben çok endişeliyim burun artık böyle kaynamış ve önceki kırıkta kaynayalı seneler olmuş . Bu benim burnumu nasıl tam oturtacak anlamadım? Yenidenmi kıracak? ve bende geleceğim için gitmeyi istiyorum ama acısından dolayı korkuyorum. sizlerce gitmelimiyim ? vede kesinlikle oturacak diye bişe yok. sadece deneyecek. düzeltirken çok fena acımıştı ve şimdi kaynadıktan sonra yaparken daha çok fena acır diye korkuyorum. acımayacağını bilsem anında giderimde.

Yani sizce gitmelimiyim gitmemelimiyim?

2. djlordo

djlordo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabikide gitmen gerekiyor. burun yüzün en önemli kısımlarındandır :) yakışıklılık v.s tabirinden :)

3. brhmcr

brhmcr Guest

Cok aciyacak ama seve seve gideceksin yada ilerde seve seve acisini daha agir cekeceksin..

4. kpalan1222

kpalan1222 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Polis
    Yer:
    Elazığ
    Bence de seve seve gideceksin yoksa ileride nefes alma sorunuyla da karşılaşabilirsin.

Cigabyte4 bunu beğendi.
  5. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    yamuk kaynamıssa yenıden kırlıp düzeltime şansı varsa büyük ihtimal onu deneyecektir çok geçmiş olsun şimdiden ilerisi için düşünürsek bence gitmelisin ne gerekiyosa yapılsın

Cigabyte4 bunu beğendi.
  6. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş