burun ameliyatı

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve 307KD tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    hiç burun ameliyatı olan birisi var mı? fiyatları nedir yani çok mu pahalıdır? düşünüyorum yaptırmayı ama bir türlü aileme açamıyorum konuyu çok utanıyorum. yaşım 27... öyle rezil değil burnum ama gene de hoşlanmıyorum. elimde 1000 tl var şimdilik... ne önerirsiniz?

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Ben hiç araştırmadım ama araştıranlardan duyuyorum rezil bir işlemmiş. Yüzüne yumruk çalışmışlar gibi acı ve morluklar oluyormuş. 1000tl ye yapmazlar sanırım en az 5bin alırlar bin liraya lazerle göz ameliyeti bile yapmıyolardı yanlış hatırlamıyorsam. Bence iyi olduğun konulara yönelmelisin bunun burnumla ne lakası var diyebilirsin ama şöyle söyliyim. Bu dürtü bilinşdışında insanlara karşı bulunduğun ortamda üstünlük sağlama istediğinden geliyor. Bende kiloma takıyordum kilomun yarısını verdim baktım ki aslında olay kiloda değil kafamdaymış takıntı haline getirmeden bıraktım(tabiki sağlık açısından yediklerime dikkat ediyorum). Eğer kendini iyi olduğun konu veya ortamlara sokarsan zaten üstün olduğun taraflarının olduğunu görüceksin. İşin özü bence gerek yokthums: Bizim bir arkadaş ta bu işlemi istiyordu. Biraz konuştuk ve şimdi sanırım böyle bir düşüncesi yok.

307KD bunu beğendi.
  3. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    zigbog 5OOO TL çok değil mi?!?!?

biraz yüksek bir rakam çünkü bu... dediklerinde haklısın ama bu ameliyatı olmak istiyorum ne olursa olsun!

4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    527
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Burun kemerli ya da eğri ise ipli yöntemle ameliyat ediyorlar. 2 delik açıyorlar sadece ve burnu geriyorlar, düzeltiyorlar. Üstelik 1000-1.500 dolara yaptırabileceğini düşünüyorum. Jinekomasti'den de pahalı olmadığı kesin; ama araştırma yap. Bir sürü alternatif yöntemler var. Onları da araştır; sonra pişman olma..

307KD bunu beğendi.
  5. ekremkucukay

ekremkucukay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burun ameliyatı hiç öyle korkulacak bir ameliyat diğil ben oldum. 2 saate yakın bir zaman zarfında sürüyor. Tabi ameliyat olduğun yer çok önemli. Burnumu hiç kırmadan onların değimiyle eğeleyerek düzelttiler ve ucunu kaldırdılar sanki başka bir insan siması geldi yüzüme. Rahatsız oluyosan kesinlikle yaptır. Kendine güvenin gelicektir.

6. coder

coder Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    Ben estetik değilde devüasyon oldum. kolay bi ameliyattı. tamponlar biraz canımı sıktı. 3 günde 3 kilo verdim. Sadece çorba içebiliyordum. Benimde burnum güzel değil estetik hiç düşünmedim. Pek kafaya takmıyorum. Kaya Çilingiroğlunu örnek alın o burunla Hülya Avşar gibi bi kadınla evlendi :D

7. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    yaptıran arkadaşlar ne kadara yaptırdıklarını,hangi hastaneler de yaptırdıklarını ,sigortanın tedavi masraflarının ne kadarını karşıladığını ya da karşılamadığını yazarlarsa daha aydınlatıcı olur gibime geliyor....

Son düzenleme: 6 Ağustos 2009
  8. rsL

rsL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Ben geçen sene oldum.Kırık,et,kemer ve bi tarafın neredyse tıkanık olması şikayetlerim vardı.Çocukluktan beri başına gelmeyen kalmamıştı.Kapı mı çarpmadı dersin,araba mı,kafa mı :) +olarak ağız kuruluğuna neden oluyordu.Neredeyse hep ağızdan nefes aldığmdan.Burun iptaldi.
    her neyse dr la anlaştk istersen estetikte yapalm dediler ve bu benim aklıma yattı olmuşken oda olsun dedim.Ameliyata iki dr girdi.Plastik cerrah ve normal burun dr ruydu.Erdem hastanesnde oldum ameliyatı.

Birincisi;
    normal burun ameliyatını sigorta karşılıyor (sanırm %20sini ödüyorsunuz).Estetik istiyorsanız onu cepten ödüyorsunuz.Ben ikisine 1750tl gibi bi ücret ödedim ve şimdi rahatım nefes alabiliyorum bonus olarakta eskisine göre daha düzgün bi şekli var ve bu kendinize güveninizi katlıyor.Bence kimseyi dinlemeyin.Rahatsızlık veriyorsa olun derim.

İkincisi;
    ameliyatla ilgili sağdan soldan duyduklarınıza kulak asmayın.Hiçte zor değil.Narkozla üç saniye içinde mışıl mışıl uyuyorsunuz,uyandığınızda burnunuz sargılı ucu sızlar vaziyette odanızda oluyorsunuz.ilk gece ağrıdan uyuyamadım en zoruda o geceydi.Sonra 15 gün kadar kendinize dikkat etmeniz gerek.Tamponlar geç alınıyor ki ordada biraz zorluyor sizi ama ondan sonrası dünyaya yeni gelmiş gibi oluyorsunuz,havayı hissediyorsunuz :)

slymnasye bunu beğendi.
  9. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    4

slymnasye bunu beğendi.
  10. cicibey

cicibey Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Baştan aşağı tüm estetik plastik cerrahi ameliyatları fiyatı ortalama 20 bin dolar civarındadır..
    Hangi estetik operasyonu hangi fiyata yapılıyor işte listesi..
    Alın germe: 3000-5000 TL
    Burun estetiği: 2500-8500 TL
    Endoskopik yüz germe: 3500-15000 TL
    Dudak büyütme: 500-1500 TL
    Çene estetiği: 1500-3500 TL
    Saç ekme: 1500-3500 TL
    Göz estetiği: 1500-5500 TL
    Kepçekulak düzeltme: 1500-3500 TL
    Yağ enjeksiyonuyla yüz dolgunlaştırma: 1800-5500 TL
    Boyun germe: 3500-8000 TL
    Lazerle leke silme: 1000-3000 TL
    Popo kaldırma: 3000-7000 TL
    Liposuction: 2000-10000 TL
    Meme büyütme, dikleştirme: 3500-8000 TL
    Karın germe: 3000-10000 TL
    Minimum toplam: 33.300 TL (Yaklaşık 22 bin dolar) (alıntı)

slymnasye bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş