Burpee hakkında...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MaSKeLTR tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MaSKeLTR

MaSKeLTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar;

Öncelikle forumda yeniyim hatalı yere konu açtıysam uyarın lütfen. Yağ yakımı anlamında burpee sistemi sizce nasıl? Kaçar dk/set yapmalıyım? (Daha faydalı olabilecek ne olabilir evde yapabileceğim?)
    Boy: 1,65
    Kilo: 83 (91 kilodan 2 aylık protein diyeti sonucunda 8 kilo verdim birkaç cm inceldim)

Amacım yağ yakımını hızlandırmak. İşim gereği gün içerisinde sürekli ayaktayım, sabah ve gece eve geliş gidiş saatlerim spor salonuna gitmeye uygun değil. Burpee nin çok faydalı olacağını söyledi bir arkadaşım, sizlerin görüşlerini ve önerilerini almak istiyorum. Evde ne/nasıl yaparım yağ yakımımı hızlandırmak için? Bu arada diyet programıma 1 ay ara verdim kilomu koruyorum.

2. MaSKeLTR

MaSKeLTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    öneri ve görüşlerinizi bekliyorum

3. newbiess

newbiess Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Sadece burpee ile olacak is degil dostum agirlik kaldirmak en iyi yag yakicilardandir bir de kardio koy yanina tamamdir.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. MaSKeLTR

MaSKeLTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba newbiess tabi ki söylediğin doğru fakat kardio yapabilmek için zaman bulamadığımı anlatmaya çalıştım bende zaten. Evde ne yapılabilir?

5. newbiess

newbiess Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Dedigim gibi dambil seti alabilirsin barfiks demiri veya bük bük gibi aletlerin yanina burpee sinav mekik gibi hareketleri kombin edip yapabilirsin :)

6. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Burpee yag yakim konusunda kesinlikle en iyisidir ama soyle bi durum varki sadece burpee le bitmez bu is yaninda kardiyoda lazim burpeenin özelligi vucuttaki karbonhidrat depolarini aninda bosalttirir ve inan bana 2 senedir duzenli burpee yaparim hala beni bile mafediyo ama tek basina bi ise yaramaz onu sakın unutma ben set aralarinda 50 tane yapıyorum ve baya yoruluyorum set dediğimde functional antremanlarda

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş