burger king steakhouse

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve denixex tarafından 26 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kebap ye, o daha belli :)

neverbackdown. ve mecnun12 bunu beğendi.
  2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Kotunun iyisi olarak soylemistim :) kuzu şiş falan daha iyi tabi

3. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Beyler boş verin fastfood daki kaloriyi. Bulk yapacakmış falan filan inter milan . Salon sporcusu yağsız beslenir kilo alır, hormonları da bu beslenmeyle düzgün çalışır, gelişimi destekler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

aslangur bunu beğendi.
  4. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Banvitin tavuk burgeri var besin degerleri iyi ama her gun icin ideal degil yagsiz tavada veya silinmis tavada kizartin koyun bacon a artik sos garnitur ne koycaksaniz koyun afiyet olsun.

5. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    :D o köfte değil kıkırdak+soya proteini

Bekci bunu beğendi.
  6. statico

statico Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    O zamanlar salona gitmiyordum ve kiloluda değildim halada değilim :)) kilo almaya uğraşıyorum şuan beslenmem düzgün tabiki. Evet yaklaşık 5 6 ay kadar yedim hatta okula giderken kahvaltı yapamadığım oluyodu çıkışta işe gittiğimde orada yiyordum, ama bende gözle görülcek yağlanma yapmadı hatta yarım tepsi patates yanında menü yediğim bile oluyodu ama yağlanmadım :) İlk bir iki hafta rahatça yiyebiliyodum bir süre sonra hamburgerini yiyemez oldum kusasım geliyodu sonra alışıyo insan ama kesinlikle yenicek birşey değil. Mutfak bölümü okadar sıcakki arada hamam böceği çıkıyor ne kadar temizlensede hatta bir kere gideri açmışar fındık faresi çıkmış.

Hamburger yetiştiremediğimiz zamanları hatırlıyorum 3 kişi aynı anda whooper yapıyoduk acayip sıra oluyor istanbulda
    ŞU ANDA AKLIMA GELDİ BİR KERE ATIK YAĞ TEMİZLEMEMİZ GEREKİYORDU ALLAHIM HAYATIMDA BÖYLE BİRŞEY GÖRMEDİM. BİLDİĞİNİZ ÇAMUR OLMUŞ YAĞ ÇAMUR KATILAŞMIŞ RENGİ GRİ OLMUŞ AMA NASIL KOKUYO Bİ YANINDA OLSANIZ KUSUYODUM AZ KALSIN, BIRAKTIM TEMİZLEMEDİM ARKADAŞLAR YEMEYİN BÖYLE YERLERDEN BİRŞEY.

Savino89, TycoLoN ve onur04 bunu beğendi.
  7. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Benim de burger da çalışmış bir arkadaşım vardı, hayatta burger ve onun gibi yerlerlerden yemeyin diyordu

onur04 bunu beğendi.
  8. statico

statico Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Ev yemekleri herzaman en iyisidir :)

9. Umirin

Umirin Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    mcdonalds megamac <3 Fena aciktirdiniz :(

10. ardablgn

ardablgn Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Antrenman sonrasında yağsız yemek yenir protein sentezi için bu menüde günlük yağ ihtiyacını karşılıyosun neredeyse :)

11. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    1 ay boyunca her spor cikisi burger yedim grlisim zirve yapti

12. ardablgn

ardablgn Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Yağda zirve yapmış olduğun kesindir ama nekadarı kas tartışılır insülinle kasları beslemiş olabilirsin ama fazlası yağ olarak depolanmıştır sonrasında definasyona girerkende zorlanıcağını unutmaman gerek kas kaybıda yaşıyacaksın bu spor ince hesap işidir keşke dediğin gibi olsa herkes burger takılsa beyaz pirinçe bile basit şeker gözüyle bakarken bunları konuşmak saçma sana yaramışsa devam et ama forumda okuyupda her ant sonrası burgera gidecek yeni arkadaşlarda olabilir ??

oculusmaker bunu beğendi.
  13. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Valla hocam yağ konusunda haklsiin yağlandim ama gercekten gelisme cok fazla oluyo dirty bulk yapanlar zaten burger yiyo ve en cok gelistiklileri zaman ama yağlaniyolar orasi ayri

14. ardablgn

ardablgn Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Şöyle diyelimmi kardeşim o yediğin burger yerine 200 gr tavuk yada et haşlama yanına nekadarsa kingdeki karb okadar beyaz pilav yanına sebze ne istersen gelişim daha iyi olur daha define ve yağsız olursun ama aradada burger yersen motiveyi yükseltirsin dirty bulk neredeyse kalmadı herkesin kabul ettiği birşey var off sezondada çok yağlanmadan alınan sonuçların daha iyi olduğu genelde karb azaltarak defineye gidiliyor

15. ardablgn

ardablgn Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Buarada burger king delight ta tavuklu wraplar var yağsız pişiriyorlar mayonezide koymamalarını söylüyorum teki yeterli değil ama iki tane yediğimde ant sonrasında doyduğumu hissediyorum deneyebilirsiniz

16. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Spor sonrasi burger yemek insan hulk hissi veriyo güzel oluyo arada yemek lazim

ardablgn bunu beğendi.
  17. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Sonuç olarak hamburger sagliksiz,yağli,ne oldugu belli olmayan bir sey.yemeyin onu yiyecegine döner ye bari.

18. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Kesinlikle iğrençlik başka bir şey değil.Daha ne eti olduğu belli değil ve internette bir dünya skandal haberleri dönüyor.Sahibi müslüman değil zaten bu bile yeterli bir sebep.Ne olduğu elli olsa bile o ettende hayır geliceğini sanmam.Geçmişte nasıl böyle şeyler yiyormuşuym hayret ediyorum şu anda.Gidin kasaptan bifteğinizi alın biraz daha para verip ya da gidip kebap yapıp yiyin ciddi söylüyorum.
    yağ fıçısı gibi olduktan sonra o proteinin ne anlamı kalır.Sadece yağlanmak olarakta düşünmeyin damar tıkanıklığına vb. de sebep olur diye düşünüyorum.

Arkadaşlarımla filan gidince bile yemem yani o derece.Canımın istediğini filan zannederler ama bedava verseler cheat zamanı bile yemem.

onur04 ve komandoengın47 bunu beğendi.
  19. komandoengın47

komandoengın47 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Size katılıyorum. Hatta tavuğu kemikleriyle beraber köfte yaptıklarını bile duymuştum.:eek:

neverbackdown. bunu beğendi.
  20. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Internette gormustum,amerikada bir adam hamburger menüsü aliyo,mutfakta masanin uzerine birakiyo ve tam bir sene boyunca hic dokunmuyor.ilk haliyle son halinin fotografini paylasiyor nerdeyse hic fark yok.artik ne varsa icinde bir nesne gibi orda durmus.arkadaslar kapitalist sistemin tuzaklarina dusmeyelim.o oyun hamuru gibi şeyi yiyecegine mehmet ustaya git kuzu şiş ye,adana urfa ye,kafana gore takıl..hem protein alirsin hem de paran bos yere gitmez ülke ekonomisine katki falan filan.

Sayfayı Paylaş