1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Burak Eşkikara 10.ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve msxx tarafından 19 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  2. yasinerkan

yasinerkan Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    havada diyet kokusu var . tabiki şaka ama 10 ay için baya geridesin 10 ay içinde güzel vücut çıkartan görüyorum plaj vücudu tarzı yağlanma var baya bi var diyet şart başarılar

3. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    %17 yağ var adele gözükmesini engellediğinden olabilir bide kolum nedense gelişmedi 36 cm soğuk

bacaktaki adele nasıl peki 3 aydır çok düzenli çalışıyormda

4. yasinerkan

yasinerkan Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bacaktaki kas gercekten süper ona lafım yok ama üst taraf çalışmıssın belli ama üstündeki yağ tabakası adeleleri göstermiyor bide mekik çalış karın kası 0 gercekten moralin bozulmasın yaşın daha gençç inş daha iyisini yaparsın am kola dan uzak dur lanet bişi o tebrikler. başarılar

5. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    sıkınca gözüküyor koymadım 0 değil bi sn :D

http://www.hizliupload.com/img/39678661539485803991.jpg

mekik değil zaten mf dergisi karın programını uyguluyorum her antrenman sonrası acıyınca 2 gün dinlendiriyorum kola sevmemde çok şekerli yerim abur cubur falan

bacaktaki üst taraf derken calf falanda iyidirde çekemedim makina kötü zaten yağdan adelelerm gözükmüyor gerçekten hardcore çalışırım :) şu yağı nasıl atabilirim bilmiyorum % 12 falan olsam yeter

işin garibi adonislerim çok belli ve % 12 ila 10 arası bir yağ olunca gerçekten güzel duracak gibi ama nasıl yağ yakablrmki

6. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Bence şu an için diyete başlaman gereksiz. Zaten yaz mevsimi bitiyor. Bulk devam ederek gelecek sene yaz gelmeden iyi ve sağlıklı bir diyet programı uygulayarak çok güzel bir vücut elde edebilirsin. Bence vücut gayet iyi, senin de farkettiğin gibi yağlı olduğundan dolayı adeleler fark edilmiyor. Bu arada diyet yapmasan bile kesinlikle abur cuburdan ve çok yağlı yiyeceklerden uzak durmanı öneririm...

7. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hocam öğrencilik dönemi dedinmi abur cubur başta gelir ama dikat ediyorum artık yağ çok fzla yaz dönemi nerde oturuosn bilmiyorm ama bizm burda ocağa doğru bitiyo:D aileden genetikmidir bilmiyorum bacaklarım 3 ayda bu hali aldı ve çok garip squata 15 kilo ile başladım ayın sonunda 100 kilo taktım galiba bacaklarm gnetik olarak çabuk gelişiyorlar:)

8. Keops

Keops Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    10 aya az olmuş kardeşim hani hiç bi noktada fazla gelişim goremedim diyebilirim o bacakta 3 ayda cok rahat o hali alır :D ama eskiye gore zayıflamış ve sıkılaşmışsın sanırm sende benım gibi supplement kullanmamış ve diyet yapmamışsın pek o yuzden boyle :D

bak buda benim 9 aylık halim bende haftada 3 gun falan burgerdan yıodum o yuzden vaziyet kotu :D https://www.bodyforumtr.com/vbforum/9-ay-orta-halli-al-t39437.html?t=39437

9. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Bence iyi bi gelisme hic moralini bozma dedikleri gibi bulk devam et hacmi dahada arttir seneye definisyon yaparsin yaza dogru
    ama diyet yap yani bulk gidiceksen bile kilo aldiricak saglikli bi diyetin olsun protein alimina dikkat et temiz beslen sende %100 beslenme zayif zaten ogrenciyim demissin normaldir
    duzenli bi beslenme programiyla dah cok yol katedersin moral bozmadan devam

10. 3mehmet3

3mehmet3 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle iyi forumlar,vücut genetiği güzel kemikler felan tam uygun ama nedense kas kütlesi henüz oturmamış gibime geliyor.Yani bunu eski fotoğraflarına bakarak söylüyorum,10 aya göre gelişimini çok iyi göremedim.Tabi amacımız burda eksikleri söyleyip moral bozmak değil o yüzden tavsiyede bulunayım;bence arkadaşlarında dediği gibi beslenmen kötü görünüyor,seninde dediğin gibi yağ oranın yüksek derin çok kalın görünüyor.Bunun çözümü aslında belli ama önemli olan bu sporda kararlılıkdır,yediğin şekerli besinlerin sana zararı olduğunun eminim farkındasındır ama uygulayamıyorsun,bunun için önce hedefinin ne olduğunu kendine söylemelisin ve beynine bunu bir psikopat gibi kazıman lazım.En başarılı sporcular genelde en iyi azime sahip insanlardır bu kanıtlanmış birşeydir.Yani ikilemlerden kurtulmadan istediğin verimi alamazsın bunu söylemek istiyorum.Umarım anlatabilmişimdir

11. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Donanımhaber 2007 üyesiyim konu dışına ciddi mesajlar açmam dalga konusu olarak kullanırım ama bodybuilding konusu var orda gayet ciddiyim donanımhaber konudışında ciddi şeyler pek tartışılmaz ne kadar seviyesiz oldğunu gösterdin başarıyla şikayet edildi mesajın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:49 ----------

supplement kullandım tabi ama diyet 0 ve derim kalın sırtımı çekemdim sırtım ve omuzum arkadan daha iyi senin vücüuda göre ölçülerimde bacak ve omuz daha geniş olğduna inanyrm aynı zamanda kanatta yorumun için teşekkürler yanlız birşey dicem senin derin yapın arkadaşımda var 2 senedir hiç şekil alamadı o deri yapısı çok zor şekil alıyor kesinlikle yağlı deme benim arkadaşta 10 öğün fastfood yer:D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:53 ----------

hocam deri kalınlığımı nasıl incelteblrm hiç yardım edenim olmadı şekerli şeyleri gün geçtikce kısmaya çalışıyorum derim çok kalın ve yağ olmasına rağmen bicepsi sıkınca damar gözüküyor eskiden gözkmezdi bileğimde öyle bir şikayetim daha bicepsim küçük kaldı bir türlü gelişemedi biraz daha açablrmsn ölçülerimi diğer mesajda yazıcam

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:56 ----------

Soğuk ölçülerim

Kol sol 36 sağ 37
    omuz 121
    göğüs 92
    bel 77
    kalça 90
    bacak 60
    kalf 40
    ön kol 23
    bilek (kemik) 12
    ön kol 26 /bilek

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:04 ----------

3 ay düzenli yüksek yoğunlu çalışma ayrıca kardeşim fotoğrafta tam çkmamş kaliteli bir makinayla çekicem ayrca:lol:

Son düzenleme: 19 Temmuz 2011
  12. Keops

Keops Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Omuzda bende caplısı zor ya :D 125cm cap var bide soguk salonda sıcakken 2cm fazla cıkıyor belımı ınceltmem lazım 89 gelıyor oda ıste dıyet yapmadan fast food beslenmekten dolayı şu aralar interval koşu yapıyorum iyi kilo verdiriyor tavsiye ederim ramazandan sonra tekrar diğet ve supplement kullanarak çalışırsam bu vucudumu 3e katlayacagım kesın :D diyet şart onu kesinlikle anladım :D

13. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0

89mu naptın sen ya:D göbek deliğinin üstünden ölçücen bilysn dimi dostum 77 benim bel

14. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    77 mi? emin misin benim bel 79 daha ben de dh den K4TL14M :)

15. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    eminim dostum şimdi gene ölçtüm 77 sıkıştırsam iyice 75 74 hiç ellemedim neyse ölçtüm dhden arkadaşları görmek güzel:D

16. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ne bilim benim vücut yağlı da değil pek.Niye öyle çıkıyo benim bel:)

17. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış yerden ölçüyosundur dostum göbek deliğinin üstünden ölçüceksn

18. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir vücudun var bence yani görebildiğim kadarıyla ama ışık ve çekim boyutundan ötürü ayrıntıları anlamadım açkıkçassı...

19. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    gerçek ile foto arasında çok fark var ama bu farkı malesef düzgün çekemedim 2mp kamera çok kötü

Sayfayı Paylaş