Bunun anlamı nedir ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ec0 tarafından 31 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Ec0 birileri sana "top" demeye çalışıyor olabilir mi?

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bak bu aklıma gelmedi hiç ama öyle davranışlarımda yok şimdi sinirlerim tepeme çıktı çok saol söylediğin için yarın işe mişe gitmiyorum bu gece çatı katına çıkıp sabahlıcam yarın full nöbet tutucam yakalıcam onu.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:02 ----------

pozitronn harbiden sen mi yolluyon adresimi tam olarak söylermisin emin olmak isterimde bide eğer sen isen 1 tane düzgün top yolla maç çevirek halı sahada toplar pek düzgün değil açıkcası şöyle adidas nike markalı toplara hayır demem mesela :D

Bütçesi onada yetebilir ama pozitronn sanırım getiren.

topları yollıyımda kargo filan top parasını geççek ama adres tutarsa veririm elbette

Amerika yapcağını sanmıyom ama belli olmaz valla

Zerk, PointFlex ve Danny Boy bunu beğendi.
  3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    evet eco adanadan kargoya veriyorum topları.

Cidade de Deus bunu beğendi.
  4. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    harbiden ilginç bişey ya bir olsa iki olsa neyse dicemde çok cins bi durum..

Kim yapıyosa elinden tutup inşaata götürmek lazım.

5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    poazitronn seni sildim listemden başkalarına yönelicem küçük çocuklar ve benim yaşıtımda 3 tane çocuk var onlardan şüpheleniyorum aslında o 3 tanesi olabilir yol ortasında olmayacak yerleri ellemeler filan gülüyolar birde.
    neyse ben 10-15 dakika sonra yukarı çıkıyorum yiyecek içecek aldım tam ortam yapıcam orda sabaha kadar leptobuda alıyım canım sıkılmasın masa üstüde film indiriyo kalsın o öyle. inşaat var ilerde götürcem oraya öneriler için teşekkür ederim. Gerçektende ilginç acaba kim yapıyor ?

6. FellowMert

FellowMert Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Karabasan konusunu bilmemde gerçekmidir değilmidir ama büyük bir psikolojik sorun bence. Ama cinler gerçekten varmış kuran-ı kerimde ve birçok ayette geçmektedir cinler konusu. Örneklere Biz insanları ve cinleri allah ibadet etsin diye yarattık ayetinde olduğu gibi çoğu din hocası bu konuda gerçekten çok kafa karıştırıcı bilgiler veriyor. Nihat hatipoğlu bir programında bu konuya değinmişti cinler insanlara gözükebiliyormuş gece çöplük ve pis alan alanlarda yatıyorlarmış insanlar nasıl cin şeytan karabasan gibi şeylerden kokuyorlarda cinlerde insanlardan korkuyorlarmış.

7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Allah büyük yazılır yalnız baş harfi bu aradaben inanmıyorum cin filan öyle şeylere faldı filan.

8. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    Bence bişe ima etmeye çalışıyolar :Dhyper_

9. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    allahın büyük yazılmasına kafayı takıyorsun ama cinlere inanmıyorsun , ilginç adamsın vesselam....

Cidade de Deus ve Karakaş bunu beğendi.
  10. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Dini tartışmayalım ben 5 vakit namaz kılan biriyim ama bu tür konuları forumda tartışınca sonra polemik çıkıyor isteyen inanır isteyen inanmaz o kişiyi bağlar herkez kendine hesap vericek.

cin konusunda onlrda bizim gibi imtahandalar biz onları göremeyiz bazı insanlar daha hassas oluyor bu konuda

benimkide psikolojik değil arada olan şeyler ve çoğu sorduğumum insanlardada oluyor dikkate alırsanız psıkoljık sorun olur.

top mevzusu ne oldu bulamadınızmı kaç gündür ben şimdiye bulmuştum :D

11. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    doğrudur bence dini sorgulamamak lazım yoksa içinden çıkılmaz herkesin kendine göre bi inanç sistemi vardır saygı duyarım şahsen ben namazı sadece özel günlerde kılıyorum fakat allaha saygım sonsuz yani ezan okununca her zaman alllahı anarım herkezin inancını gerçekleştirmesi farklıdırthums:

12. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ilk olarak Allah özel isim olduğu için büyük harfle yazılır ayrıca seni yaratanda o.
    Cin'e inanmıyorum açıkcası eskiden arkadaşlar bally filan çekerdi uğrardım yanlarına arada 3 harfliler cin geldi teki pencereden atıcaktı tutmayın beni atıcam kendimi filan diyordu atan adam atar dedim şimdiye kadar beklemez ben gidiyom helvanı yaptıram dedim çocuk titredi biraz oturdu yerine cin muabbetleri çok duyuyorum ama hiç inanmıyorum.Batıl inancım yok yani.
    Top meselesine gegelim buldum küçük çocuklarmış bizim apartmanda en üst katta ufak çocuk varmış ona top oynayalım demek için böyle yapıyolarmış. Dedim bizim zile niye basıyonuz 1.katta oturuyo sandık abi dedi.Bastım 3.katın ziline çıkın yukarı çağırın dedim oynayın siz verdim topları geriye 2 tanesini yeğenlere vermiştim. 5 tl de para verdim onlara çikolata alırsınız diye sevindiler :D Ama çikolata alcaklarını sanmıyorum internet cafelerde yerler bence.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:49 ----------

orasıda doğru bir sürü din var Budizm Hristiyanlık Mason Tanrı tanımaz vs vs.
    ben gitmiyorum işe filan gittim küçükken Kuran'a gittim ama yarım yamalak 1 gün gittim 2 hafta gitmedim şeklinde işten dolayı sabahları erken kalkıyorum aslında gitmek istiyorum ama hangi kısımda hangi dua okuncak filan bilmiyorum öğrenmeye bakıcam fırsat bulursam. Hatta geçen sene din kültürü hocasıyla çok tartışırdık dua oku derdi sözlüde bilmiyorum diyorum başka duayı soruyor bilmiyorum diyorum gene başka dua söylüyor bu sefer yarısına kadar okuyor bilmiyorum diyom anlatamıyom bir türlü.
    bu arada konu nerden nereye kaynadı :D

Zerk bunu beğendi.
  13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    eco sanada bu yakışırdı çocuk işi olduğunu anlamıştım olayı tatlılıkla çözmen güzel küçük çocuklara anlamak lazım hemen hemen herkes çok küçükken yaramazlık yapmıştır kaldı ki burada yalnış kapı söz konusuymuş olur böyle şeyler

Karakaş bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş