Bunlarla bir program yapabilir misin?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Zopiklon tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Zopiklon

Zopiklon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evde antreman yapmayı istiyorum.Evde bulunan aletler şöyle 1 Adet 5 kg dumbell, 1 Adet 10 kg dumbell, 1 Adet uzun bar ve onun 5 kg 4 tane plakası, sabit 25 kg halter.

Evde bunlarla nasıl bir çalışma yapabilirim? Bu konuda yardımcı olacak tecrübeli arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    biraz forumu araştır flexor hocanın evde çalışma programını bulacaksın..

3. Zopiklon

Zopiklon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım araştırmıştım zaten ben flexor hocanıın resimli anlatımınıda gördüm.benim sorduğum evdeki yazdığım aletlerle çalışmaydı.

4. HaNCheR

HaNCheR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    armut piş ağzıma düş ne güzel :D kardeşim aletlerinin ağırlığı programa değil sana bağlıdır misal: yeniyim diye tutup 1 kiloyla başlarsan 100 yılda 10cm belki geliştirirsin çalışacağın bölgeyi :D ama tutup 25 kiloluk halterlede başlarsan sakatlarsın kaslarını eskisinden daha beter olur

sen halteri barı bırak flexor hocanın hazırladığı dumbelli programdaki hareketleri bünyene göre seni (biraz) zorlayacak bi dumbella yapmaya başla kolaylaştıkça alıştıkça dumbellin ağırlığını artır

5. Zopiklon

Zopiklon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim.En mantıklısı bu olur herhalde evde.

6. HaNCheR

HaNCheR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim

7. St@mP

St@mP Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    10- Mesaj Kirliliğine Yol Açmayın :
    10.1. Sabırlı Olun :

10.2. Başlıklara içi boş mesaj (flood) atmayınız. '' +1, smile, teşekkürler, '' gibi mesajlar diğer üyelerimize bir şey vermek bir yana zaman kaybettirecek, mesaj sayınızı artırmaya çalışıyorsunuz imajı verecek ve en önemlisi mesaj kirliliği yaratacaktır.

10.4. Teşekkür etmek için üye mesajının sağ alt köşesinde bulunan “Teşekkür Butonunu kullanmalısınız. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen Forum Kurallarını Okuyunuz.

Saygılarımla By St@mP

Sayfayı Paylaş