Bunlari Biliyormuydunuz ?

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Despo tarafından 28 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Vücut Gelistirme tarihine bakilinca bir cok sporcu hakkinda dedikodular oldu. Bu "Dedikodularin" bazilarini buraya yazacagim ve sizler dogrumu yanlismi oldugunu bu baslik altinda ögreneceksiniz. Bu baslikta tabiki sizlerde dedikodulara deginip ayni sekilde yazabilirsiniz.

Hangisi yanlis hangisi dogru ?

Jay Cutler

Jay Cutler günde 10 kez den daha fazla yemek yiyor. Gece uykudan 3 kez kalkiyor. Her 2/2½ saate bir yiyor. Geceleri saatini kurup alarmin calmasini bekliyor. Kalkip yemegini yiyor ve tekrar uykuya daliyor.

Steve Michalik

Steve Michalik vücut gelistirme tarihinde denemeleri ile tanilir. Kendisinin Maymun beyni yedigi söyleniyor. Michali´in maymun beynini yemesinin nedeni ise, Growth hormonun seviyesini arttirmasidir. 80´li yillarin sonunda, ölmüs maymunlarin beynini veterinerlerden almis ve sarmisakla beraber yiyormustu.
    Daha sonrasinda ise "etkisini göremedim, hedefledigim gibi olmadi, hic kimseye tavsiye etmem"

Bu konuya cevap bekliyorum Dogrumu, yanlismi.

Dahasi belki devam edecek. Unutmadan söyleyim bu bilgileri Flex dergisinde okumustum (Direk ceviri degil)

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru Despo, Haziran sayısında Blitz'le okuduk, Michalik bunu yaptiğini kendisi söylüyor zaten.
    Bu aslında sadece manyak bazı sporcuların yaptığı birşey değil, Hindistanda yöresel bir yemek, Indiana Jones 2'de kahramanlarımıza sunulan yemekler arasinda kafatasi acilmis bir maymunun beynini tatli kasigi ile yeme sahneside vardi.
    Tabii bizimkiler yiyemiyordu.
    Maymun öldürülüp, daha beyni soğumadan beynini yemek bazi yörelerde adetmiş.

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    10 kere yemek yemek bana cok acayip gelmedi, benimde isim gücüm vücut geliştirme olsa bunu yapardım, bunda enteresan bir olay yok.
    Ronnie Coleman sanırım unbeliavable isimli videosunda, nasil sabahin köründe kalkip kosu bandinda kardiyo yaptigini, tekrar uyuduğunu, gündüz uyuyup, uyanıp idman yapıp, ise gidip, uyudugunu göstererek anlatiyordu, bence asil inanilmaz olan bu, günü gecesi gündüzü olmadan, bir tuhaf yaşamak her babayiğidin kaldiracaği sey değildir, bu kadar değişken koşullara çoğu insan adapte olamaz.
    Jay Cutler'la ilgili beni cok sasirtan asil nokta, adamin iddiasina göre, günde 12-15 litre su icmesi, 3-4 galon su ictiklerini iddia eden pro vücutçu çok, bu miktara cidden inanamiyorum, böbrekleri yorduguna eminim, ve günde iki saati isemekle gecirmelerine kesin gözüyle bakiyorum.

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Kuşın ben de kafayı bozmustum bi ara 8 kioya yakın aldıgım donemde..(1.5 ay) mukemmel bi beslenme uyguladım.. 7 ogün yiyordum ve gece saat 03:45 e saati kurup kalkıp Amino Mega Forte icip tekrar yatıodum.. Ben bunu yaptıysam prolar haydi haydi yapar

5. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    deliksiz 8 saat uyumak gerekiyo falan yazıyo kitaplarda özellikle growth hormon için.bu bilgi mi yanlış acaba yoksa bu adamların yaptıkları mı?

6. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Roy Callender'ın büyük kas gruplarını 80 set, küçükleri ise 40 set çalışması ve bir idmanda 120 sete kadar çıkması da vücut geliştirme tarihine geçmiş garipliklerden biri.

7. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    adam dışardan alacağı kadar büyüme hormonunu alıyor zaten uykudan alacağıyla niye uğraşsın beslenmek varken

8. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    jay cutler her zaman 120-150dk da bir yemek yediğinden bahsediyor...yapmıştır o rahatsız...hiç de şaşırmadım aslında...
    ama bize yemek yemekten bahsediyorlar roniyle ikisi yılda bir mercedes CLK parsı harcayıp growth kürü yapıyorlar...
    delikanlıysa yaptığı kürden bahsetsin...almış arkasına muscletech i...nitro-tech-pump-tech sanki bunlarla vücut yaptılar....

9. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    daffy ye tamamen katılıorum

pro'ları düz mantıkla taklit etmek, body ye başlanılan ilk gün salondaki en gelişmiş adamın programını uygulamakla aynı hesaptır bence.

10. gardyan

gardyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya abicim bence 2 side uydurmadır biri her 2.5 saat te yemek yiyor diğeri ise maymun beyni yiyor

Sayfayı Paylaş