1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bunlarda benim resimlerim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve alp tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    arkadaşım alp bak durumu lişisel olarak algılama sakin senle ilgili deil forum da bazı kişiler burada samimi ve açıksözlü oladıkları için bazen bu tarz meseleler gergin oluyor yoksa 10 numara vücudun var kimsenin bunu laf söyleyeceği yok heralde...kırdıysam kusra bakma tepkim sana deildi aslında

bu arada fırat ben benım memleketin neresi olduğunu bile şaşırdım
    forum kimliğinde erzurum yazıyor ama ben burada öğrenciyim
    adapazarlıyım
    zonguldakta büyüdüm
    erzurumda okuyorum
    1 hafta önce istanbula taşındık
    ben galiba tüm türkiyeye mal oldum bundan sora sorana türkiyeliyim dicem :roll:
    seminere katılıcam bu arada tavsiyen için saol

2. genius

genius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Civil Engineer
    Alp kardeş benim merak ettiğim bu yağmur ormanlarına benzeyen otantik orman nerede romada mı, italyada mı yoksa türkyedemi,? bir de şu yediğin meyvenin adı nedir acaba yok yani bu sadece suplementle 6 ayda olacak bir vucut değil hani bizde yiyelim belki faydası olur... :oops:

3. alp

alp Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardesim domatesi yeni mi gordun?sen dunyadan degil misin?2.cisi orası botanik bahçe.anlıyacağın yapma bir orman insanların yaptıgı ve koruma altında ve evet romada...domatesi tanırsan iyi olur..

4. alp

alp Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bugun romaya gidiyorum arkadaslar .bu son girisimdi siteye..herkese iyiy yada ktu yorumlar icin tesekkur ederim ama en kısa zamanda amator fotolar yollamaya calısacagım..saglıcakla kalın..

5. revenge

revenge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    valla beyler biz en iyisi bu sporu bırakalım...cok ciddiyim baksanıza adam 6 ayda napmıs..valla cok utandım...demek ben 8 aydr sadece gidip agırlıklara bakıp gelıomusum..yoksa ben 8 ayda bu vuccutan daha ıı olurdum :p ..nese bence yorumsuz bu ;)

6. rauf

rauf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yolun açık olsun

resimleri bekliyoz anca öyle susarız

resimler arasındada aylarca fark var

saç uzun saç kısa kilolu define falan

bekliyoruz biz burdayız amatör resimler için

7. burn

burn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    puahah baba sen yıkmıssın ortalıgı yaw bı forumddan ayrı kaldık olaylara bak puahahahahah :lol: cok komısksın alp!!!beklıyoruz resımlerını!

8. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    bu resimler %99 uluslarası bir arkadaşlık sitesinden alınmış ve kompleksli bir arkadaşımız tarafından bize sunulmuş.kendisine teşekkür ediyoruz ,roma da başarılarının devamını diliyoruz ve böyle işlere kalkışan arkadaşlara aşağıdaki kıyafetten almalarını tavsiye ediyoruz. 8)

9. ramiz

ramiz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    istanbul
    yorumları okuyorum bakıyorum sanıyordum ki sizler bu sporu bilinçli yapıyorsunuz...
    bady vücut geliştirme sporunda ilk 6 ay beklentilerin olmasını düşünmek mantıksızlıktır...
    vücut alışık olmayan bir spor ile uğraşmaya başladığından bu spora tepki vermeye başlaması bedenin hareketlere alışması ve karşılığını vermesi 6 aydan sonra başlar...
    hiç bir bady sporu uğraşan 6 ayda vücut yapamaz...
    nedense insanlar bu şekilde yazılar ile sadece kendilerini kandırmaktadırlar...
    daha ciddi daha inandırıcı yazılmasına davet ediyorum...
    neden bu sayfaya yazdım...
    arkadaşın yazdıkları bana inandırıcı gelmedi....
    dostum 2 yılda da yapsan 1 yılda da yapsan kimse seni yadırgamaz...
    sağlıklı doğru dürüst spor dolu günlere....

10. burn

burn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    metobolizmaya gore degisir ama bu vucuut en kısa 1.5 2 senede yapılır..arkadas cok sallamıs..insallah seneye gelirde buralara bir 6 ay sonra coleman olusunu goruruz :lol:

arkadas cok sallamıs

(edit flexor) lütfen kullandığımız kelimelere dikkat edelim kişi doğruyu söylemiyor olsa bile

11. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Roma'ya gittiysen.. bi dondurma soyle kendine :) sonra da fotoları ekle hadi beklioruz..
    mesela BOD FORUM TR yaz bi kagıda resim cekerken o kagıdı tut...
    Vietnamlı bi kızcagıza Ziya isimli bi FB li nin yaptıgı misal.. anlıyalım susalım ve vüücudunu konusalım

12. morphine

morphine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 Ayda ne yedin ne içtin hergün 24 saat spormu yaptın :badgrin:

13. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar bu alpin resimlerini mesajlarını yeni gördüm.çok üstüne gitmişsiniz.bence olay belli bi süreden sonra geyiğe dönmüş. 6ayda yaptım diyosa yapmıştır.alt yapısı varmış üstüne de 6 ay body yapınca olmuş sana fıstık gibi body.yani bide yurt dışındaki imkanlar burda yokki burda hepimiz paslı dambıllarla falan çalışırken millet orda kaymak gibi salonlarda çalışıyorlar.ha benim profilde gözüken resim de amcamın resmi.o da vücutçuymuş ben de onu ik defa nette gördüm.tanışmadık daha.ben o kadar olmak istemem.ayaz kardeşimin vücut mükemmel bence.yani normal standartlarda bi body.neise konu dağıldı.

14. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Birincisi 6 ayda yaptım diyorsa yapmıştır demişsin olmaaaz , 6 ayın ilk üç ayında daha ancak hareketlere aşina olur kasların ve tendonların , sonraki üçüncü ayda da bu hale gelemezsin.

Paslı dumbel'lar konusuna gelince o da nikelajlılarla aynı işi görür. Yurtdışındaki imkanlardan kastın supplementlerin fiyatlarıysa , sporla ilgili bilimsel araştırmalar ve gelişmelerse onu kabul ederim. Ancak bu sporda herşey gıcır gıcır dumbel'lar ve makineler deyildir. Artı hangi imkanlarla çalışırsan çalış altı ayda vücut ya- pa- maz- sın.

Alp dürüst davransaydı bu kadar üzerine gidilmeyecekti. Buradaki arkadaşlarımızın büyük çoğunluğu bu sporla haşır neşir. Bu kadar insanı cahil yerine koymaya çalışırsa bu tepkileri haketmesi gayet normaldir.

15. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul

selam kardeş.benim bi arkadaşım ingiltereye gitti orada salona başlamış.yok böyle aletler diyor tc de.haklı da bence.ya ben istanbul da gidiyorum salona.şimdi antakyadayım.burda da tatilde 1 aylığına bi salona başladım burda bile istanbulda olan aletler yok artık düşünki ingiltereyle istanbulun farkını.her açıdan ordakiler burdan daha şanslı.ben de 8 yıldır her yıl 3er ay gidiyorum fazla bi gelime olmuyor bi tek göğüs cizgilerim belirgin bide trisepsler.3 ben şimdi başladım tekrar bu foruma da rastladım.gaza geldim anlayacağın.bi altı ay kesintisiz yapabildiğim kadar yapayım bakalım alp kadar olurmuyum olmazmıyım.sizin anlamakta güçlük çektiğiniz nokta bence bb ye başlarken ki alt yapısı.birikimi.anlatabiliyormuyum.

16. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    ben ınanmadım sızınde ınandıgınızı zannetmıyorum arkadaslar

17. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkaadsim 6 aydada yapsan 6 senedede yapsan o vücut zaten senin.ama neden 6 ay diyip buradan bilgi alan yeni baslayan genclerin akillarini karistiriyosunuzki.su yalani birakin artik.alti ayda sen anca hareketlerin ismini ögrenirsin.artik su sporda su yalanlari birakalim

18. dj_erhan

dj_erhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dj
    Yer:
    bursa
    :

ilaç kullanmadan hiçbir vücut 6 ayda bu kadar olamaz ;) ver ilaçın dibine :D

19. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    6 ay için normal bir vücut bence :lol: :lol: :lol: Makina arkadaşımız o vücudu 6 haftada yapar aslında :lol: :lol: ( hani ayazın vücudu 1 sene de yapılabilir demişdi de o aklıma geldi :lol: :lol: )

Yaaa arkadaş türkceyi pek bilmediği için ay ile seneyi karıştırdı heralde
    :D :D

Sayfayı Paylaş