1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bunlarda benim resimlerim.gelsin yorumlar :)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve aslaneraydin tarafından 14 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    aydın abicim aydın ben.yok kardeşim ben sadece açıkça ne demek istediğini sordum.teşekkür ederim düşüncelerinden dolayı.yaw alt göğüsü çoktan beridir yapmıyorum.eğik bençpress yapıyorum yeni yeni.ama belki de hepsini birden çalıştırırsam daha iyi olur deilmi.haftaya yeni salona başlayacam ordaki hocam yarışmalara hazırlanıyordu.onun verdiği programı uygularım artık.inşallah iyi olur.tekrardan teşekkür ederim.kib

2. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    vucudunun ufak tefek eksıklerı olmasına ramen calıstıgında cok guzel sonuclar alacaksın basarıler

3. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    gelişme??

arkadaşlar selam 4ay aradan sonra bu ay salona başlamıştım.kollar 35cm idi aradan 3 hafta geçti bugun 37cm olarak ölçtüm.3haftada bu normalmidir.protein tozu kullanıyorum çalışmadan önce ve sonra onun da bi etkisi olabilirmi bu artışa.sürekli böyle artarsa vay halime. :D

4. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    Re: gelişme??

uzun süre ara verdiğin için kas kendini salmış durumda çalışmalar başladığında böyle hızlı bir sıçrama yapar ama üzgünüm böyle devam etmeyecek

5. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hakan hakli ara veren sporcularda kas kücülür ama baslayinca cok cabuk gelir.simdi tekrar yavaslamaya baslayaack .yine ne oldu bu vücuda diye düsünüpte canini sikma.bu normal

6. BigBull

BigBull Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    sabretmek,beslenmek,motive olmak ve bulabilirsen iyi bir partner birde kendi vicudunu iyi öğrenmen lazım.hangi bölgen nasıl çalıştığında nasıl ilerliyor.bunları yaparsan,çalışmadığın zaman senin için önemli değil.

7. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    selam
    4 ay önce bıraktığım zaman da 35 cm idi. ;) demek böyle artışlar başlarda olur sadece ha.iyi ozaman.partner ah ah.birlikte çalışmak için birini bulmam lazım.şimdiki gittiğim salonda tek başıma çalışıyorum.yani salonda bir tek ben oluyorum her gittiğimde.bırak partneri salonda başka adam bile olmuyor.neise istanbulda buluruz inşallah.bakalım oraya gittikten sonra gelişme nasıl olacak.
    üst gögüs çalışmıyordum dün bi çalıştım şimdi ağrı var.bayaadır yapmıyormuşum demek.
    hadin ii çalışmalar sizlere

8. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar bi sorum olacak.ilaçlı ilaçsız vücut falan yazılıyor ya.ilaç derken protein tozu ve amino asit te bunların içine giriyormu.yoksa steroid hormon falan onlarmı ilaçtan kastınız.

9. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Ilactan kasit steroidler ..
    protein tozu, amino asitler, kreatin, glutamin, arginin, ornitin vs.. hepsi besin takviyeleridir.. yani dogaldir...

gerci bazi yeni baslayanlar bunlara bile ilac diyolar ama seni sasirtmasin..

saygilar ve basarilar

10. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    teşekkürler ayaz kardeş.yani ben de ilaçsızım ha.iyi senindim.geldinmi almanyadan.benim resimleri gördünmü.

11. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    pazartesi geliyorum insallah.. gördüm resimleri.. cok yagli degilsin .. düzgün beslenirsen vücut hatlarin belirginlesir..

12. makine

makine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslaneraydın,kardeş benim gözümde forumun maskotu sen olmak üzeresin,yorumlarında ki doğallık ve içtenlik hoş,sık sık yaz buraya kardeşim,hoşçakal,sıkı çalışmaya devam et

13. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    saolasan.vallahi şu yazın gezdim tozdum da sonun da gezme bitti.şimdilerde en zevk aldığım uğraşım salona gitmek.3gün gidebiliyorum.ve her gittiğimde nerdeyse 3saat içerde kalıyorum.yapacak başka işim yok çünkü.sıkı sıkı çalışmaya başladım.ama yiyeceklerime dikkat edemiyorum.fastfood dan kaçamıyorum.gerçi bende görülür bi etkisi olmuyor.ne kilo alıyorum ne de veriyorum.okurken de yurtta kalıyorum.o zaman tam fast food zamanı işte.
    ya ben şimdi prtein tozu kullanmaya başladım.1kglik.onun hepsini kullandığımda nasıl bi etkisini gözlemlerim.sadece kaslarda bi büyümemi yoksa hacim olarakta büyümemi olur.
    saygılar sevgiler

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Kişisel saldırı,nick ile hitap etmeme,insanları küçültmek,yönetime karşı gelmek,uslup bozukluğu,yanlış yerde eksik yorum,yanlış yerlere başlık,gereksiz başlık = - rep

15. TTecOO

TTecOO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    TECO

Kardeş Wücüdün Noraml we İyi. Bu Spor Zaman we Düzenli Calımak İster. Zaten Bu Sporu Düzenli we Yıllardın Yapn Kişiler İstedikleri wicuda KaVusmulardır. Sporun Dewamı Dileği İle. :) İyi CAlısmalar...

15 Ne aşağılayıcı ne yüceltici sıfatlar kullanmayın (üstad, usta, hoca, abi, aga, baba, kardeş, koçum...). Artniyetli olmasanız dahi bunlar yanlış anlaşılabilir. Kişilere sadece nick'leriyle (takma isimleriyle) hitap edin.

Son UYARI!! (FLEXOR)

16. aslaneraydin

aslaneraydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    resimler neden gözükmüyor

eklenen resimler neden gözükmüyor arkadaşlar.silinmiş mi yoksa.

Sayfayı Paylaş