bunlara başka hangi supplementleri eklemeliyim?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve canadianfb tarafından 19 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    -ON Whey
    -ON Fish Oil (çok elzem değil farkındayım)
    -ON Nitric Boost
    -Scivation Xtend (purple wrath da olabilir)
    -Universal Animal Pak

20 yaşındayım.Yaklaşık 3 aydır düzenli bb yapıyorum ama ondan önce de yaklaşık bir yıllık boyunca aralıklarla düzenli-düzensiz bb geçmişim var (aslında 1.5 yıla yakın body geçmişim var diyebilriz :) )

Sizin bu supplementlere ek olarak önereceğiniz neler var ? ZMA eklemeli miyim sizce örneğin ? Bana birşeyler eksik geliyor çnkü (creatini bazı yan etkileri sebebiyle kullanmak istemiyorum,glutamine in de balon olduğunu okudum heryerde).Aralarından kullanıp faydasını görmediğiniz veya da şunun yerine şu daha iyi olur diyeceğiniz var mı?

Bu supplementleri yazın kullanacağım.Oldukça yoğun bir şekilde çalışmayı planlıyorum ve en kısa sürede en yüksek gelişimi sağlamak istiyorum. Beslenme konusunda herhangi bir güçlük söz konusu olmadığı için beslenmeme de çok önem vereceğim

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    diez bunu beğendi.
  3. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu cevap verebilecek olan?

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    ON nitric boost yerine daha kompleks bir ürün kullanabilirsiniz.
    White Flood, No-xplode, Superpump250 gibi
    Gün içerisinde no seviyesini yüksek tutabilmek adına da nitrixi alabilirsiniz de yukarıdaki no'lar ile birlikte size fazla gelecektir. En azından bir yılı aştıktan sonra kas seviyeniz bu no ürünlerine tam cevap verebilecek duruma geldiklerinde iyi beslenme, iyi dinlenme ve bilinçli bir idmanla birlikte çok hızlı bir gelişim kaydedebilirsiniz. Platoda olsanız bile bu tür bir kombinasyonla platoyu yıkabilirsiniz rahatlıkla.

Sayfayı Paylaş