Bunlar yeterli mi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve FakeAccount tarafından 13 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. FakeAccount

FakeAccount Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 3 aydır (hafif aralıklarla) Bb yapıyorum 6 Kglık weight gainer bitirdim 5 ay içinde. şimdi yaza kadar 2 kg lık weight gainer + amino asit + protein tozu almayı planlıyorum. (2 aylık kullanım için)

kilom 63, 2 aylık hedefim 70 olmak.(min 68) bir gün çalış bir gün dinlen şeklinde ilerlemeyi düşünüyorum.

almayı düşündüğüm şeyler bunlar sizce 2 ay için yeterlimi fazlamı yada ekstra bişey almam gerekirmi bunlardan başka..

Ultimate Nutrition Massive Whey Gainer 2 kg + IDS Multi-Pro Whey Isolate Protein + UN Amino 1900, 912 gr + 110 t

bu üçü yeterli olacakmıdır. hergün 1lt süte karıştırıp spordan önce/sonra almayı düşünüyorum.

2 ay içinde 5 kg alma hedefim hakkında da yorum yaparsanız sevinirim.

2. FakeAccount

FakeAccount Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım bide Ultimate Nutrition Kre-Alkalyn 120 tb. bunu alabilirim.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    2 ay için yeterli olmayabilir..ürün kullanım bilgilerinde yazan ölçek gramajlarına göre ve günde kaç ölçek alacağınıza göre ürünleri nekadar kullanabileceğinizi bulabilirsiniz..
    2 ayda 5 kilo alabilirsiniz fakat bunun çoğu yağ olacaktır..
    yinede sorun yok diyorsanız öğün atlamadan ve iyi beslenilen 2ayda çok rahat 5 kilo alınabilir..

4. FakeAccount

FakeAccount Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yani amacım zayıf durmamak ama göbekte olsun istemiyorum. hafif atletik bi vücut. bu yağ dediğiniz dışardan kötü görünmeme sebep olurmu? yoksa kol içinde kalın gözükmesini sağlayan hafif yumuşak tabaka şeklindemi olur?

alttaki ölçülere ulaşmış olurmuyum acaba 2 ay sonunda?

soldakiler benim kiloma göre ideal ölçüler / sağdakiler benim şuanki ölçülerim / aradaki fark
    gögüs 107 - 88 = 19
    bel 75 - 75 = 0
    kalça 91 - 92 = -1
    kol 38 - 28 = 10
    önkol 31 - 25 = 6
    bacak 56 - 45 = 11
    baldir 36
    boyun 39

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ne duymak istediğini değil doğruyu söyleyenlerden birisi olarak bu ölçüleri baz almamanı ve 2 yada ulaşamayacağını söyleyebilirim..

ben sadece 5kg.almandan bahsettim..kolda 10 cm göğüste 19cm çok büyük farklar bunları amaç edinme 2aylık süreç için..
    sabır çok önemli bu sporda..
    neredeyse tüm sporlarda ne kadar çok çalışırsan okadar çok başarılı olursun denebilir ama body çok farklı..1 saat çalışıp doğru beslenmeli ve işi zamana bırakmalısın..

son olarak boyunu bilmeden söylemek zor ama 5kg. göbeğini çok fazla belirgin hale getirmez..

Son düzenleme: 14 Nisan 2008
    Despo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş