1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bunlar da benim resimlerim _ Ekiskalibur

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ekiskalibur tarafından 17 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    sğper fazla söze gerek yok tek kelime yetir harika

2. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    hacim güzel.ama zaten sen kendinde söylemisin gögüslerimde kollarim kadar cabuk gelisseydi diye.gercekten gögüslerin o dev vücudun yaninda sönük kalmis.su anki resimlerin öncesinde veya resim cektigi zamanda kürlümüsün..basarilar

3. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle yorumun için teşekür ederim , dedigim gibi genetikpiyangodan omuz ve özelliklede kollar çıkmış bana , göğsüm de o denli ufak degilancakküçükkalıyor sonuçta :)
    resimlerin çekildigi dönemlerde kürlü degil vücudum. İkikür yaptım başladıgımdan şu ana kadar, ikisi de ilk başladıgım 3 yıl içerisindeydi. hobi olarakgörüyorum yaptıgım sporu bu nedenle küre gerek görmedim senelerdir.

Son düzenleme: 15 Eylül 2008
  4. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Daha önce neden yorum yapmadım bilmiyorum ama heralde yorumdan çok övgüye kaçacağı için yazmamışımdır.

Hobi olarak yapan biri için gelişiminiz gayet iyi. Güzel vücut.

Göğüsler konusunda eksiklik bence de var bir de sağ göğüste genetik bir asimetrik durum var sanırım. Yine de göğüsü daha iyi değerlendirmek için yandan göğüs pozu lazım.

Bir de üst taraf iyide bacaklar ne alemde?

5. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Gögüs adalemde asimetriklik yok , sanırım yeni ekledigim resimlerden birinde sag gögsüm yukarıda duruyor bu nedenle sordugunu tahmin ediyorum. Poz verirken ne hikmetse bazen gereginden fazla kasıyorum sag gögsümü, sağ olsun yegenimde uyarmıyor resimleri çekerken :)
    Bacak pozunun oldugu bir foto , bir de yandan gögüs için foto ekleyeyim.
    yorumların için teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

6. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    güzel fizik. umarım uzun süreler formunu korursun.

7. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Evet göğsün asimetrik mi diye sorma sebebim o pozlardı ancak bir değil bir kaç pozda öyle çıkmışsın bence poz verirken buna dikkat etmelisin artık.

Birde evet bence göğüs geride kalmış. Kollar ise tüm vücudu geride bırakmış adeta. Bu arada arkadan çift biceps pozunda sağ kolun sol koldan kalın gibi görünüyor, eğer öyleyse bu sorunu çözmeye başlamalısın.

Bacaklar boş değil bir diyetle kendini belli edecektir ancak baldırlar geride kalmış. Yine üstte iç tarafta kalan bacak kasları pek çalışılmamış gibi, bacakların arkadan görünümünü de görmek isterdim.

Bir de kendini çok kasmadan bi diyet dönemi geçirerek nelere ve nasıl kaslar sahip olduğunu daha iyi görebiliriz. Sonuç olarak bence kolların gösterdiği gelişimi vücudun geri kalanının göstermeyişine seyirci kalmışsın diye düşünüyorum, herşeye rağmen emeğin takdiri hak ediyor. Tebrikler, daha iyi olman dileğiyle :)

8. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    son fotolarda yağ oranın bayağı yükselmiş... eski formunu koruyamamışsın

9. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    en son ekledigim fotolarda ; beyaz tenli oldugum resimler daha eski, gaddar kemal nikli arkadaşımızın yandan gögüs pozu verdigim resimleri görmek istemei nedenyle koydum. Yandan gögüs pozu verdigim başka fotolarım olmadıgından eskileri koydum siteye.

10. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    -------------

"Katı diyet" tabir edilen şekilde diyetler yaptım zamanında , gerçekten de anlatılmaz birşeydi tüm hatlarınız kasmanıza bile erek kalmadan ortaya çıkıyor. Bir iki resmim var o halimde , ben bile birşey anlamıyorum kalitesiz filmli makinalarla çekilmiş , tenimin rengi peynirden farksız bembeyaz . Sağlam bir diyet belki bundan sonrasına kısmet diyecegim ama işin gerçegi artık metabolizmam hızlı işlemiyor eskisi gibi, yaşlanıyorum, o tür diyetlere girebilmeme için çok masraflı diyetler yapmam lazım ,sonuçta hobi için yapyorum ne gerek var katı diyete dedim hep. yoksa altta neler neler saklı.

Son olarak ; Eksikerimi gayet açık , net ve tertışmaya açık olmaksızın bir tamam sıralamışsın. Gözlemlerin yerli yerinde , yorumların ve dileklerin için teşekkür ediyorum.
    Başarlar.

gaddarkemal bunu beğendi.
  11. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bunlar da ik zamanlarıma ait

Spora yeni başladıgım zamanlardan iki fotografı ekliyorum;;

Ekli Dosyalar:

12. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Spora yeni başladığın zamanlardaki gelişimin çok iyiymiş. herhalde zamanında bazı sebeplerden üstüne düşemedin, belki imkan belki heves eksikti... Ama ilk zamanlardaki görünüşüne yakışan bir gelişim gösterememişsin maalesef.

İlk zamanlarda daha güzel olan proporsiyonunu koruyamamana üzüldüm. Ama durumun şimdi de kötü değil tabi. Sadece eskiyle kıyaslayınca bunları söyleyebiliriz.

Yaşına uygun antrenmanlara geçiş yapıyorsundur sanırım seneler ilerledikçe, Kolay gelsin :)

13. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Dedigin gibi artık drumuma , yaşıma uygun antrenmanlar yapıyorum , tabiri yerindeyse "kasmıyorum"

Yorumların içinellerinesağlık , teşekür ediyorum , kolay gelsin

gaddarkemal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş