Bunaldım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve yabanci tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim yazdıklarınız için. Motivasyon işte böyle olur:). Gerçekten de çok ii etkiledi beni. Çevremde böyle arkadaşlar olsaydı eminim ki bu duruma düşmezdim. Resim işine gelirsek bu forumda çoğu kişi beni tanıyacaktır. O yüzden kimliğimin bilinmesini istemiyorum. Kim isterse seve seve antrenman yapa biliriz bir gün. Yaklaşık 3 haftaya okulda olacağım Ankarada.

2. cagrihalacoglu

cagrihalacoglu Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci, müzisyen
    Yer:
    Feneryolu
    Yabancı;
    Bu durum yaşından dolayı kaynaklanıyor bundan emin olabilirsin..
    20li yaşların başına kadar topluma adaptasyon problemi çekilebilir, bu sadece senin için değil herkes için geçerli..
    Ama sen avantajlısın..Evet hayvan gibisin, ama bu senin için bir avantaj, boyun posun yerinde, vücudun anlattığın kadarıyla toplumun %90'ından daha İYİ..
    Bu utanılacak birşey değil, tam tersi gurur duyulacak birşey..
    Hayvan gibi olmak, VİTAMİNSİZ olmaktan çok daha iyidir..

Ancak bu dediklerimi okuyunca 5 saniye kadar "yahu evet haklı" diyeceksin ama sonrasında tekrar kafana takacaksın bunu biliyorum...Biraz sabır, birkaç yıl içinde böyle bir kaygı kalmayacak zihninde..

SEZER YZL ve yabanci bunu beğendi.
  3. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    Arnold abimizde 190 110 kilo id bir zamanlar ve muhtesem komik bir adam aslinda bence seni kiskaniyorlar

Sayfayı Paylaş