Bunalımdayım yardım

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Deioces tarafından 12 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Deioces

Deioces Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba millet ben 2 yıllık Taekwondocuyum haftada 2 gün(salı perşembe) antreman yapıyoruz ama ben bunun kendime yetersiz olduğunu düşünüyorum şuan 11.sınıfa geçtim ve 8.sınıftan beri aralıksız hep body çalıştım 1.72 boyunda 63 kiloyum kaslıyım ama hala biraz yağım var , şöyleki sixpackler belli ama tam görünmüyor hiç diyet falan yapmadım normal evde ne pişerse yedim dolmadır sarmadır aşırıya kaçmadan , ve ben genelde hergün (çarşamba dışında) yaklaşık 40 dakika ila 1 saat arası antreman yapsamda bütün gün evde pc başında oturuyorum sebebi civarda takılacak arkadaşımın olmaması , sizce napmalıyım şuan gerçekten bunalımdayım çünki Taekwondoda kendi kuşağımdaki arkadaşımdan daha yeteneksiz olmam , acaba sebebi bütün gün evde oturmammı

sizce napmalıyım nolur yardım <3

2. Serhat..

Serhat.. Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Evet tam olarak bu bir zahmet kafanı ve kalcani pc den kaldır da bir salona git şampiyon olmak için Şampiyonlar gibi çalışmak gerek oturarak değil spor bu herkes emeğinin karşılığı alır. Çalışmadan hiç birşey elde edemezsin.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Ağustos 2016 ---
    Ben MuayThai yapıyorum sadece esneme ve kondisyon 1 saat 1 saat 15 dakikayı buluyor

Sayfayı Paylaş