Buna benzer hareketleri yapmam için ne çalısmam gerekiyor???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rido_knight tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rido_knight

rido_knight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Öncelikle resmi başka bi siteden verdigim için k.bakmayın iphonedan girdiğim için İnternet'e yukleyemedim her neyse konuya donersek eğer ben kendimi yerden bu sekilde kaldırabilmek sora yere paralel durabilmek,oturdugm yerden amuda kalkmak istiyorum ama nasıl çalışmalıyım ?? Kas yap sora bunları yaparsın demeyin ninja asassianda adam oturduğu yerden amuda kalkiyodu ve öle aman aman kaslı bı yapısı yoktu açıkcası bunları yapabilcegim bı program tarzı bisi varsa çok mtlu olurum :) sanırım biraz da kilo vermem lazım boyum 1.85 ve 86 kiloyum dumblelarla,şınav barfix çekerek çalıştım bişeler öle o kadar da sönük bı vücudum yok açıkcası şimdiden yorum yapan herkese tesekkurler :) ii forumlar ..bench_O:arrow:

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  3. rido_knight

rido_knight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tmm adminim k.bakmayın lütfen arkadasım bana sen sor anında cevap veren çıkar demişti onun heyecanına kapıldım Sory

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:17 ----------

Adminim aynı konuyu bide fitness bölümüne falan actım resmi tekrar duZeltir MSN ??

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Gereksiz kısaltmalar kullanmak, sms ya da chat dili ile yazmak (slm,mrb,ark.lar,tşk,tşkler,ewet, vb..), okuma zorluğu yaşatacağından yasaktır. Forum dili Türkçedir. Mesajlarınızda Türkçe karşılığını bulamadığınız kelimeler dışında yabancı dilde kelimeler kullanmayınız.

Forum kuralları gereği bu yasaktır. Diğer başlığınız silindi.
    Lütfen en kısa sürede forum kurallarına göz atınız.
    Linki : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showthread.php?t=1581

JaM bunu beğendi.
  5. rido_knight

rido_knight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam pardon..

Sayfayı Paylaş