Bulkun amacı nedir?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xcheque tarafından 16 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. xcheque

xcheque Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba arkadaşlar.Forumda bulk olayı ile ilgili biraz araştırma yaptım fakat soruma cevap bulamadım.Hem Bulktan sonra definasyon zamanında adelelerden kayıp yaşandığını kasları koruyamadıklarını söylüyorlar hemde bulk olayına devam ediyorlar.Bulkun mantığı veya yararı nedir açıklarmısınız?

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bulk minimum yağ ile kilo almak,hacimlenmektir.Kış döneminde bulk yaparsın,yaza doğru definasyon yaparsın.

3. Crony

Crony Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    Bence bulk demek normal insanların 3 katı olmak isteyenlerin, giydiği t-shirtlerin yırtılacak şekilde sıkmasından mutluluk duyanların gittiği dikenli bir yoldur. Benim görûşüm :)

4. yasind

yasind Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    kısaca anlatırsak bulk kilo+kas kütlesini artırmaya yönelik çalışmadır definasyon ise bu çalışma sonucunda kas kütlesini koruyarak vücudu yağdan arındırarak fit bir görünüm için çalışmaktır(ayrıntıları hesaba katmazsak genel olarak budur)

5. mamix_28

mamix_28 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    En az şekilde yağlanıp büyümeye çalışmaktır. Define diyetine göre beslenmesi biraz daha geniş ve rahattır.

Sayfayı Paylaş