Bulkta neden kardiyo yapıyorsunuz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mert_yldz_ tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar yağlanmayı minimumda tutmak için kardiyo önerenleriniz var.Kaç kalori aldığımızı, neyden aldığımızı bildikten sonra buna gerek var mı acaba? Ben birkaç ay ağırlıkla beraber kardiyoda yapmıştım ama yerimde saymıştım hiç kilo alamamıştım.Şimdilerde ise nerden ne kadar kalori aldığımı biliyorum; henüz hedefime ulaşmamış olsamda yavaş yavaş geliştiğimi farkediyorum.Cevaplar için şimdiden saolun.

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Ozellikle yaz mevsiminde yapiyorsak bulku kardioya ihtiyac yok bence benim fikrim.bende bulking başlarında yapiyodum ve istedigim verimi alamadim kestim suan biraz antr oncesi veya sonrasi 5 10dk yeterli oluyo.

mert_yldz_ bunu beğendi.
  3. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen kardeş bende vücudu ısıtmak amaçlı 5-10dk antremandan önce yapıyorum daha fazlası gereksiz bencede.

egemennn bunu beğendi.
  4. FPS-King

FPS-King Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardiyo sadece ya yakımı için degil hem bulk hemde def döneminde yapılmalı kardiyovaskülel sistemi geliştirmek ve sağlıgı korumak için bulk döneminde haftada 2 kere uygun

Sayfayı Paylaş