BULKTA DİNLENME GÜNÜ BESLENME

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AnılErdik tarafından 29 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AnılErdik

AnılErdik Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba öncelikle. Bulk dönemine girdim ve uzun bi süre bulkta kalmayı düşünüyorum. Şimdilik günde 200gr bulgur 100gr yulaf tüketiyorum gün geçtikçe arttıracağım. Benim sorum bulk döneminde antrenman yapmadıgımız günlerde aynı şekilde carb alımına devam mı etmeliyim ? Bir diğer sorum da bulk döneminde cheat day yapılması uygun mudur ? Cevaplarsınız memnun olurum

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle aldiginiz karb miktari az ben definasyonda olduğum halde orlarda tuketiyorum Karbonhidratı dirty bulk sa haftada 2 gun cheat day yapilabilir benim görüşüm özellikle ektomorflar için
    Ayrica off gunlerdede ayni beslenmeyi surdurmelisiniz en azindan bu bana iyi geliyor

3. ÖzTürk37

ÖzTürk37 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen kardeşim karbonhidratı az alıyosun. Bide sana tavsiyem bende bulktayım şuan tam 101 kiloyum ama hiç göstermiyorum bunun sebebi temiz beslenmem. Sana tavsiyem temiz beslen zaten bulktasın fazla fazla yiyosun cheate pek gerek olduğunu düşünmüyorum. Günlük 1,2 tane düşük kalorili çikolata ye bence ozaman cheat aramassın. Ama sana tavsiyem önce beslenmeni arttır

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ÖzTürk

Sayfayı Paylaş